هیئت ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور بررسی شرایط میزبانی جام ملت‌های ۲۰۲۷ از امکانات سه شهر عربستان بازدید خواهد کرد.

هیئت ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور بررسی شرایط میزبانی جام ملت‌های ۲۰۲۷ از امکانات سه شهر عربستان بازدید خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نوشته روزنامه الریاضیه، هیئت کنفدراسیون فوتبال آسیا متشکل از ۱۱ نماینده AFC به ریاست جین هو یو مسئول پرونده میزبانی جام ملت‌های ۲۰۲۷ از ۱۲ تا ۱۷ نوامبر (۲۱ الی ۲۶ آبان) به مدت پنج روز از امکانات و شرایط مورد نیاز میزبانی در سه شهر ریاض، جده و دمام بازدید خواهند کرد.

این هیئت از همه امکانات ذکر شده از جمله ۱۰ استادیوم برگزاری مسابقات، زمین‌های تمرینی، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، شرایط حمل و نقل و سایر اماکن مورد نیاز بازدید و گزارش خود را در این خصوص به کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه خواهد کرد.

همچنین کمیته ویژه میزبانی عربستان از جام ملت‌های ۲۰۲۷ که در وزارت ورزش این کشور تشکیل شده، پیش از ورود نمایندگان AFC آخرین وضعیت امکانات و استادیوم‌های پیشنهادی را مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهد داد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال ۲۰۲۲ پس از بررسی شرایط چهار کشور عربستان، قطر، هند و ایران میزبان جام ملت‌های ۲۰۲۷ را انتخاب و معرفی می‌کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.