سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد فاش کرد که بازیکنانش چه چیزی گفته که آنها توانستند باخت ۲ بر صفر خانگی مقابل آتالانتا در لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی ۳ بر ۲ عوض کنند.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد فاش کرد که بازیکنانش چه چیزی گفته که آنها توانستند باخت ۲ بر صفر خانگی مقابل آتالانتا در لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی ۳ بر ۲ عوض کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پس از برد ۳ بر ۲ خانگی شب گذشته (چهارشنبه) شاگردانش برابر تیم آتالانتای ایتالیا در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که در آن شیاطین سرخ ۲ بر صفر از حریف خود عقب افتاده بودند از آنها تمجید به عمل آورد و گفت بین دو نیمه چه حرف‌هایی به آنها زد که سبب شد به بازی برگردند.

سولسشایر که تیمش در صورت باختن این بازی قعرنشین می‌شد، به شبکه BT اسپورت انگلیس گفت: فکر می‌کنم که ما خوب بازی کردیم. حریف دو موقعیت به دست آورد و دو گل زد. اگر قرار بود از این بازی جان سالم به در ببریم باید این روند متوقف می‌شد، البته ما در تیم‌مان به این چیزها عادت داریم. من فکر می‌کنم که ما عملکرد ما خوب بود اما آنها برخلاف جریان بازی گل زدند و بعد از آن هم روی یک ضربه شروع مجدد گل دوم‌شان را زدند. با این‌ها تیم ما هرگز از اینکه می‌تواند به بازی برگردد ناامید نشد و به کارش ادامه داد.

مارکوس رشفورد یکی دو موقعیت جدی منچستری‌ها را هدر داد و دروازه‌بان این تیم داوید دخه‌آ هم با دو واکنش فوق‌العاده‌اش اجازه نداد تعداد گل‌های خورده یونایتد بیشتر شود.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ افزود: ما در نیمه اول موقعیت‌هایی داشتیم اما مارکوس به کارش ادامه داد. او آسیب دیده اما همچنان برای ما بازیکن مهمی خواهد بود. گلی که هری مگوایر زد (گل دوم) واقعاً یک حرکت غریزی بود. من فکر نمی‌کنم که کسی از او انتظار داشت چنین گلی بزند. در مورد کریستیانو هم که خب همه چیز مشخص است. او مقابل دروازه رقبا عالی است. اگر کسی قصد دارد از او به خاطر عملکردش انتقاد کند بهتر است این بازی را دوباره تماشا کند تا ببیند که او چطور در سرتاسر زمین می‌دوید.

سولسشایر در پایان درباره صحبت‌هایش با بازیکنان بین دو نیمه مسابقه که آنها را به بازگشت به بازی و جبران گل‌های خورده امیدوار کرد هم گفت: بین دو نیمه من به بازیکنانم گفتم فقط مطمئن شوید که این ما هستیم که گل بعدی را ما می‌زنیم، چون در این صورت می‌توانیم بازی را ببریم. من مطمئن بودم تا زمانی که گل نخوریم بازی را خواهیم برد. تنها کاری که باید انجام می‌دادیم این بود که از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.