تیم فوتبال پوهانگ استیلرز که سابقه قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۰۹ را با غلبه بر الاتحاد در کارنامه دارد بار دیگر به فینال رسید.

تیم فوتبال پوهانگ استیلرز که سابقه قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۰۹ را با غلبه بر الاتحاد در کارنامه دارد بار دیگر به فینال رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله نیمه‌نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ از ساعت ۱۳:۳۰ امروز (چهارشنبه - به وقت ایران)، در ورزشگاه جام جهانی جئونجو با دیدار تیم‌های اولسان هیوندای و پوهانگ استیلرز کره جنوبی به پایان رسید که پوهانگ در مجموع بازی و ضربات پنالتی با نتیجه ۶ بر ۵ پیروز شد.

یون ایل‌لوک در دقیقه ۵۲ برای مدافع عنوان قهرمانی مسابقات گلزنی کرد اما کار اولسان هیوندای با اخراج وون دوجائه در دقیقه ۶۸ از زمین بازی دشوار شد. پوهانگ استیلرز از یک بازیکن بیشتر خود بهره برد و الکساندر گرانت در دقیقه ۸۹ گل تساوی را برای شاگردان کیم کی‌دونگ به ثمر رساند. همین نتیجه باعث شد دیدار دو تیم در ۳۰ دقیقه وقت اضافه ادامه داشته باشد.

دقایق اضافی هم گلی در بر نداشت تا پیروز بازی در ضربات پنالتی تعیین شود. در ضیافت پنالتی‌ها نیز پوهانگ استیلرز با نتیجه ۵ بر ۴ به برتری رسید و امیدوار است دومین قهرمانی خود را در لیگ قهرمانان آسیا، پس از فتح جام قهرمانی مسابقات در سال ۲۰۰۹ به دست بیاورد.

به این ترتیب تیم‌های الهلال عربستان و پوهانگ استیلرز کره جنوبی روز ۲ آذر در فینال لیگ قهرمانان آسیا در عربستان به مصاف هم می‌روند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )