فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: بسیار خوشحالم که لطف خدا شامل حال ما شد تا یک فصل دیگر در لیگ برتر حضور داشته باشیم.

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: بسیار خوشحالم که لطف خدا شامل حال ما شد تا یک فصل دیگر در لیگ برتر حضور داشته باشیم. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فراز کمالوند پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل تیم فوتبال پیکان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بسیار خوشحالم که لطف خدا شامل حال ما شد تا یک فصل دیگر در لیگ برتر حضور داشته باشیم و از جذابیت‌ها و قشنگی‌های فوتبال لذت ببریم. این امیدواری را دارم که بحث ویروس کرونا تمام شود و تماشاگران دوست‌داشتنی‌مان به ورزشگاه برگردند. فوتبال بدون تماشاگر مثل غذای بدون نمک است. امیدوارم شرایط طوری باشد که از هواداران استفاده کنیم.

وی افزود: همه از شرایط نفت آگاه هستند و نیازی نیست تکرار کنم. امروز ۱۱ بازیکن غیرتمندی که جوانمردانه و مردانه بازی کردند برای اولین بار بود که کنار هم قرار می‌گرفتند. حدود ۲۰ روز است که استارت تمرینات را زدیم و همه حریفان از جمله حریف امروز ما بالای ۲۰ بازی تدارکاتی انجام داده‌اند. فصل بدنسازی که اصلاً نداشتیم و تا دو روز پیش دنبال این بودیم که تیم را ببندیم. خدا را شاکر هستم که توانستیم یک امتیاز بگیریم. جا دارد تشکر ویژه از نماینده محترم شهرمان در مجلس شورای اسلامی داشته باشم. همچنین شورای تأمین و فرماندار که واقعاً در این چند روزه سنگ تمام گذاشتند و کار عجیبی را انجام دادند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: در لیگ برتر خیلی سخت است تیمی کمتر از ۲۰ روز آماده شود، تیمی که فقط دو بازیکن از سال قبل دارند و ۹۲ درصد تغییر کرده است. یک امتیاز امروز حکم پیروزی را برای ما داشت و امیدوارم در ادامه راه موفق باشیم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.