سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ بازی آسانی را برای شاگردانش مقابل بنفیکا در لیگ قهرمانان اروپا پیش‌بینی نمی‌کند.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ بازی آسانی را برای شاگردانش مقابل بنفیکا در لیگ قهرمانان اروپا پیش‌بینی نمی‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یولیان ناگلسمان که شاگردانش فردا شب (چهارشنبه) در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میهمان بنفیکای پرتغال هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: بنفیکا یک تیم پرتغالی سطح بالاست که بازیکنان خوبی هم در اختیار دارد. آنها می‌خواهند مالکیت توپ را در اختیار داشته باشند و در لیگ پرتغال هم عادت دارند با داشتن مالکیت توپ بازی کنند. سرمربی بنفیکا (ژرژ ژسوس) فوق‌العاده باتجربه است و تیمی بسیار انعظاف‌پذیر دارد.

وی همچنین درباره مدافع فرانسوی‌اش که درگیر یک پرونده قضایی است، اظهار داشت: اگر متوجه چیزی غیرعادی شدم با هرناندز صحبت می‌کنم، اما من متوجه چیزی غیرعادی نشدم. برعکس تئو عالی تمرین و بازی کرده است. او قطعاً فردا بازی خیلی خوبی را از خود به نمایش خواهد گذاشت. به اعتقاد من هرناندز فوتبالیستی حرفه‌ای است و می‌تواند اوضاع را خوب مدیریت کند.

سرمربی ۳۴ ساله بایرن مونیخ درباره هافبک اتریشی‌اش هم خاطرنشان کرد: سابیتزر در لایپزیگ زیرنظر من در پست هافبک دفاعی بازی می‌کرد و قطعاً او گزینه‌ای برای بازی فرداست.

سرخپوشان مونیخی که در حال حاضر با شش امتیاز صدرنشبن گروه E لیگ قهرمانان اروپا هستند، از ساعت ۲۲:۳۰ فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه دالوژ به میدان خواهند رفت.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.