سیروس دین‌محمدی پیشکسوت باشگاه استقلال گفت این تیم را قلباً دوست دارد و با مطرح کردن برخی مسائل دنبال جلب حمایت هواداران نیست.

سیروس دین‌محمدی پیشکسوت باشگاه استقلال گفت این تیم را قلباً دوست دارد و با مطرح کردن برخی مسائل دنبال جلب حمایت هواداران نیست. سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال برای بازی مقابل هوادار در هفته اول لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: هنوز استقلال وارد مسابقات نشده است که بخواهیم این تیم را ارزیابی کنیم. باید نفرات جدید و کار مربی ایتالیایی را ببینیم و سپس نظر بدهیم. درست نیست وقتی استقلال در شرایط بازی قرار ندارد، قضاوتی انجام دهیم.

وی در مورد شکست استقلال و پرسپولیس مقابل الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: دلایل ناکامی تیم‌های ایرانی یکی دو تا نیست. عدم برنامه‌ریزی دقیق، مدیریت خوب، اردو و بازی‌های تدارکاتی مناسب، حفظ شاکله تیم و ... از جمله دلایل ناکامی استقلال و پرسپولیس بود. اینکه بگوییم تعصب داریم و با این کلید واژه می‌توانیم برنده باشیم، دیگر فایده‌ای ندارد. تیم‌های دیگر هم تعصب دارند. بهتر است روراست صحبت کنیم. ما شرایط رویارویی با تیمی مثل الهلال را نداشتیم. شاید تیمی در ایران بتواند عملکرد خوبی داشته باشد، اما در آسیا نمی‌تواند از پسِ الهلال بربیاید. اگر شکل تیمی الهلال را ببینید، به خیلی چیزها می‌رسید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال یادآور شد: شرایط بدنی بازیکنان الهلال در بازی با استقلال خوب نبود و شاید بهتر است بگوییم افتضاح بود، اما برای بازی با پرسپولیس حداقل شش بازی رسمی انجام داده بودند و شرایط بدنی خوبی داشتند. الهلال در دیدار با استقلال ضعیف عمل کرد. اگر استقلال بازیکنانی مثل مهدی قایدی، هروویه میلیچ، شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی، مسعود ریگی و فرشید اسماعیلی را در اختیار داشت، تیم عربستانی را شکست می‌داد.

دین‌محمدی درباره اینکه پس از اظهارنظر علیه فرهاد مجیدی و موضع‌گیری برخی از هواداران استقلال از صحبت کردن درباره این تیم فاصله گرفته است، گفت: استقلال همیشه در قلب من است و وقتی شکست می‌خورد، به خاطر باختش عصبانی می‌شوم. سیروس دین‌محمدی در استقلال «دین‌محمدی» شده است و این چیزها را فراموش نمی‌کنم. وقتی در شهر می‌چرخم، مردم به من احترام می‌گذارند و لذت می‌برم. هیچ وقت به من بی‌احترامی نشده است، حتی از طرف هواداران پرسپولیس.

وی ادامه داد: اگر اظهارنظری انجام دادم، برای هواداران استقلال بود. من صفحه شخصی در اینستاگرام ندارم و دنبال فالوور گرفتن نیستم. با کسی مشکلی ندارم و تأکید می‌کنم دوست دارم استقلال قهرمان شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره اینکه چرا اعتقاد داشت که جواد نکونام می‌تواند گزینه مناسبی برای سرمربیگری استقلال باشد، گفت: من نگفتم فرد خاصی سرمربی استقلال شود. منظورم این بود که مربیانی مثل نکونام، فکری و ... اصول مربیگری را به خوبی طی کردند. آنها از تیم‌های پایین‌تر شروع کردند و به اینجا رسیدند. صحبت‌های من فنی است نه شخصی. برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم قهرمان لیگ شود.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )