در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال مصوب شد که بخشی از مطالبات بازیکنان استقلال این هفته پرداخت شود.

در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال مصوب شد که بخشی از مطالبات بازیکنان استقلال این هفته پرداخت شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از باشگاه استقلال، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال امشب (دوشنبه) با حضور تمامی اعضا در ساختمان این باشگاه برگزار شد.

خلاصه‌ای از مسائل مطرح شده و مصوبات این جلسه به شرح زیر است:

* جهت یکپارچگی اطلاع‌رسانی از سوی مدیران باشگاه استقلال از این پس قرار شد تا اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال از طریق رسانه‌های رسمی این باشگاه با هواداران ارتباط داشته باشند.

* در این جلسه پیشنهاداتی در حوزه فرهنگ و فعالیت‌های فرهنگی در باشگاه استقلال از سوی آقایان عبداللهی و افضلی ارائه شد.

* مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در این جلسه گزارشی را درباره فسخ قرارداد با های‌وب و همچنین گزارشی از کارگزار جدید باشگاه استقلال ارائه کرد.

* در این جلسه مقرر شد تا بخش اول از قرارداد بازیکنان استقلال در این هفته پرداخت شود.

* مصطفی آجورلو در این جلسه چارت جدید باشگاه استقلال را ارائه کرد و اعضا در این خصوص با یکدیگر به تبادل‌نظر پرداختند.

* پیشنهاداتی توسط مهدی افضلی به‌عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال جهت هوشمندسازی سیستم اداری باشگاه استقلال در این جلسه ارائه شد.

* مصطفی آجورلو در این جلسه در مورد دیدارش با مدیران ادوار گذشته باشگاه استقلال توضیحاتی ارائه و عنوان کرد که این جلسات قرار است به صورت چرخشی و در آینده مجدداً برگزار شود.

* از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه موضوع کارکنان اداری و مالی باشگاه استقلال بود که اعضا در این مورد با یکدیگر تبادل‌نظر کردند.

* تعامل با پیشکسوتان باشگاه استقلال از مهمترین مواردی بود که در این جلسه مطرح شد و بر همین اساس مدیرعامل باشگاه استقلال جلسه‌ای را با پیشکسوتان این باشگاه برگزار خواهد کرد.

* مدیرعامل استقلال در این جلسه گزارشی از انتخاب ورزشگاه آرارات تهران جهت برگزاری تمرینات تیم فوتبال استقلال ارائه و از مسئولان این باشگاه تقدیر و تشکر کرد.

* محمد مومنی در بخشی از این جلسه پیشنهاداتی جهت درآمدزایی باشگاه استقلال را به اعضا ارائه کرد.

* پرویز مظلومی در این جلسه درباره تیم بزرگسالان استقلال صحبت کرد و از لزوم تهیه امکانات و پشتیبانی جدی برای تیم بزرگسالان سخن گفت.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.