سرپرست باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: در فاصله دو روز به بازی با ذوب‌آهن تلاش می‌کنیم تا مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدید را کسب کنیم و با تمام قوا مقابل این تیم بازی کنیم.

سرپرست باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: در فاصله دو روز به بازی با ذوب‌آهن تلاش می‌کنیم تا مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدید را کسب کنیم و با تمام قوا مقابل این تیم بازی کنیم. جهانگیر کی‌شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شرایط صنعت نفت آبادان در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: شرایط باشگاه ما همچنان تغییر خاصی نداشته است و پولی نداریم. ۱۹ میلیارد تومان بدهی داریم که ۱۲ میلیارد از این مبلغ بدهی باشگاه به بازیکنان و کادر فنی در فصل گذشته است. در کل هتل‌ها، رستوران‌ها و آژانس‌های هواپیمایی از باشگاه ما طلبکار هستند.

وی ادامه داد: ما برای اینکه بتوانیم قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی جدید تیم را ثبت کنیم باید یک میلیارد و ۶۰۰ هزار تومان پرداخت کنیم تا بتوانیم از تمام ظرفیت‌های‌مان برای بازی اول مقابل ذوب‌آهن استفاده کنیم و مشکلات فصل گذشته برای ما تکرار نشود. در فاصله دو روز به بازی با ذوب‌آهن تلاش می‌کنیم تا مجوز ثبت قرارداد‌های‌مان را کسب کنیم و در اولین بازی در فصل جدید از با تمام قوا بازی کنیم.

سرپرست باشگاه صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: تا به امروز فقط قول شنیده‌ایم و هیچ عملی ندیده‌ایم. منطقه آزاد اروند قرار است ۱۰ میلیارد تومان به باشگاه کمک کند که این مبلغ کفاف بدهی‌های ما را هم نمی‌دهد، چه برسد که بخواهیم برای فصل جدید برنامه‌ریزی کنیم. با ۱۰ میلیارد باید در لیگ دسته دوم بازی کنیم نه لیگ برتر! ما باید با حریفانی رقابت کنیم که هزینه‌های ۲۰۰، ۳۰۰ میلیاردی برای یک فصل دارند و عملاً مقابل آنها حرفی برای گفتن نخواهیم داشت.

کی‌شمس با انتقاد از تمام کسانی که قول همکاری و کمک به صنعت نفت را داده‌اند، تصریح کرد: ما از اردیبهشت ماه گذشته گفتیم که باشگاه نیاز به کمک مالی دارد، اما تا امروز هیچ اتفاقی نیفتاده و همه مسئولان در صداوسیما می‌آیند و فقط قول دادند، در صورتی که برای ما زمان اهمیت دارد و دوستان ما باید بدانند که خیلی از کارها را باید سر وقت انجام دهیم و نمی‌توانیم برای هزینه‌ها‌ی‌مان قول بدهیم.

وی در مورد وضعیت فنی تیم صنعت نفت آبادان در فاصله دو روز به نخستین بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن گفت: تیم شرایط نسبتاً خوبی دارد و بعد از انتخاب کادر فنی جدید تمرینات خوبی را انجام دادیم، بازیکنان خوبی در اختیار داریم و به نتیجه‌گیری در فصل جدید خیلی امیدوار هستیم، تنها دغدغه ما رفع مشکلات مالی باشگاه است که با توکل به خدا چشم به روزهای آینده داریم تا بتوانیم منابع مالی را تأمین کنیم.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.