مهاجم فرانسوی تیم رئال مادرید برای خودش جهت کسب مهمترین جایزه انفرادی دنیای فوتبال شانس زیادی قائل است.

مهاجم فرانسوی تیم رئال مادرید برای خودش جهت کسب مهمترین جایزه انفرادی دنیای فوتبال شانس زیادی قائل است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اینکه چرا کریم بنزما از نگاه برخی شایسته‌ترین گزینه برای کسب توپ طلای فرانس فوتبال محسوب می‌شود جای بحث دارد (با وجود اینکه تنها افتخار او در سال ۲۰۲۱ قهرمانی در لیگ ملت‌های اروپا با انجام دو بازی است) اما به هر حال او جزو ۳۰ نامزد کسب توپ طلاست و رسانه‌های اسپانیایی هم شانسش را برای کسب این جایزه زیاد می‌دانند.

نه فقط رسانه‌ها بلکه خود بنزما هم معتقد است است که جزو کاندیداهای اصلی کسب توپ طلا است. او که این هفته رئال مادرید را در بازی مقابل شاختار دونتسک اوکراین در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا همراهی می‌کند، در بخشی از یک مصاحبه که نشریه موندودپورتیوو آن را منتشر کرده درباره شانس خود برای کسب توپ طلا می‌گوید: «در حال حاضر من چندان با توپ طلا فاصله ندارم. بردن توپ طلا یکی از رؤیاهایی بود که در کودکی داشتم و البته هنوز هم دارم. الگوهای من، رونالدو (برزیلی) و زیزو به رئال مادرید آمدند و اینجا توپ طلا بردند.

بازگشت کریم به دادگاه

رؤیاپردازی بنزما درباره بردن توپ طلا در حالیست که او دو روز دیگر باید به کشورش فرانسه برود تا در دادگاهی برای رسیدگی اتهاماتش به عنوان شریک جرم در پرونده اخاذی از متئو والبوئنا بازیکن سابق تیم ملی فرانسه و باشگاه لیون برگزار خواهد شد از خودش دفاع کند. با اینکه گفته می‌شد بی‌گناهی بنزما اثبات شده است، اکنون قاضی دادگاه ورسای فرانسه دور جدیدی از محاکمه برای رسیدگی به اتهامات بنزما را آغاز کرده است، البته هنوز قطعی نیست که بنزما شخصاً در دادگاه حضور پیدا خواهد کرد یا اینکه وکلایش به نیابت از او در دادگاه حضور پیدا می‌کنند. در حال حاضر دادستانان فرانسوی برای بنزما بابت اتفاقی که ۶ سال پیش رخ داد، ۵ سال حبس و ۷۰ هزار یورو جریمه نقدی در نظر گرفته‌اند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )