سرمربی بایرن مونیخ معتقد است شاگردانش می‌توانستند بیشتر از پنج بار مقابل بایرلورکوزن گلزنی کنند.

سرمربی بایرن مونیخ معتقد است شاگردانش می‌توانستند بیشتر از پنج بار مقابل بایرلورکوزن گلزنی کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یولیان ناگلسمان پس از پیروزی ۵ بر یک بایرن مونیخ مقابل بایرلورکوزن اظهار داشت: دقایق ابتدایی بازی برای ما خیلی خوب نبود. سپس شرایط باثباتی پیدا کردیم و کنترل بازی را در اختیار گرفتیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم و سه فرصت گلزنی صد درصد قبل از گل اول داشتیم.

وی در مورد ۴۵ دقیقه دوم مسابقه خاطرنشان کرد: نیمه دوم آرام‌تر دنبال شد که کاملاً طبیعی بود. در بسیاری از بخش‌ها که مقابل اینتراخت فرانکفورت خوب نبودیم، امروز عملکرد خوبی داشتیم و از این پیروزی بسیار خوشحال هستم.

سرمربی بایرن مونیخ درخصوص تعویض آلفونسو دیویس تصریح کرد: او از ناحیه ران درد داشت و ما درخصوص او ریسک نکردیم. پزشک تیم درخصوص وضعیت دیویس گفت که او خوش‌شانس بوده و باید ببینیم می‌تواند در دیدار روز چهارشنبه بازی کند یا خیر.

ناگلسمان در مورد شرایط لوکاس هرناندز بیان کرد: فکر می‌کنم این بهترین بازی فصل او بود. لوکاس به‌طرزی باورنکردنی با توپ فعال است، دفاع را دوست دارد و از زمانی که در اتلتیکو بازی می‌کرد، این کار را با اشتیاق زیادی انجام می‌داد. هرناندز رو به جلو حرکت می‌کرد و بهترین بازی خود را نشان داد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.