سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل الهلال عربستان از میزبانی عربستانی‌ها تشکر کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل الهلال عربستان از میزبانی عربستانی‌ها تشکر کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قبل از اینکه راجع به بازی صحبت کنیم جا دارد از میزبانی عربستانی‌ها و فدراسیون عربستان تشکر کنم. آنها استقبال گرمی داشتند و تا به اینجا میزبانی‌شان خوب بوده است. در هر صورت کشور ما و عربستان مشترکات دینی زیادی دارد. ما به‌عنوان یک گروه ورزشی باید بتوانیم این دوستی و صلح را بین دو کشور بیشتر برقرار کنیم و باعث ارتباطات بهتری بین دو ملت و دولت بشویم. امیدوارم بتوانیم سفیران خوبی برای این موضوع باشیم تا رابطه خوبی بین دو کشور برقرار شود.

خوب می‌شد که با الهلال در بازی فینال بازی می‌کردیم وی افزود: بازی بسیار حساسی در پیش داریم. مسابقه‌ای که می‌تواند برای ما و هواداران‌مان پیام‌آور شادی باشد. بازی بزرگی خواهد بود. هر دو تیم به لحاظ فنی بازیکنان خوبی دارند. فکر می‌کنم فردا شاهد بازی باکیفیت و سطح بالایی خواهیم بود. مطمئنم این یک فینال زودرس در لیگ قهرمانان آسیاست. خیلی خوب می‌شد که ما در بازی فینال با هم بازی می‌کردیم، ولی به خاطر قرعه در این مرحله بازی می‌کنیم. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم.

مقابل الهلال باید پرسپولیسی باشیم و پرسپولیسی فکر کنیم گل‌محمدی خاطر نشان کرد: کاری که باید برای بازی فردا انجام دهیم، این است که پرسپولیسی باشیم و پرسپولیسی فکر کنیم. همیشه با وجود مشکلاتی که این تیم دارد، در روزهای سخت نشان دادیم که بازیکنان بزرگی داریم و در روزهای سخت تصمیم‌گیری‌های خوبی داشته‌ایم. امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم. با وجود حضور هواداران و میزبانی الهلال کار سختی داریم. باید تمرکز خوبی داشته باشیم تا نتیجه خوبی بگیریم. در مجموع امیدوارم بازی خوب و لذتبخشی را از جانب دو تیم شاهد باشیم.

فشردگی مسابقات روی کیفیت تیم ما و الهلال تأثیر خواهد گذاشت سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شروع نشدن مسابقات لیگ برتر ایران تصریح کرد: ما یکسری مشکلات مربوط به بازی نکردن داریم. لیگ ما شروع نشده است و در شرایط بازی رسمی نیستیم. در بازی قبلی با استقلال تاجیکستان هم این مشکل را داشتیم، ولی سعی کردیم برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و سه بازی تدارکاتی انجام دادیم. با توجه به اینکه فیفادی بود، چند بازیکن اصلی‌مان را در اختیار نداشتیم و بدون حضور ملی‌پوشان تمرین کردیم و بازی تدارکاتی انجام دادیم. از این بابت به نظرم AFC هم می‌توانست برنامه‌ریزی بهتری داشته باشد تا باشگاه‌ها با آماده‌سازی بهتری وارد این مسابقات شوند، ولی فشردگی این مسابقات قطعاً روی کیفیت تیم ما و الهلال تأثیر خواهد گذاشت. با وجود این مشکلات سعی کردیم برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم. در بازی فردا حفظ تمرکز و نگهداشتن ریتم مسابقه مهم است.

فردا با تیم کامل الهلال بازی می‌کنیم وی در مورد بازگشت مصدومان تیم الهلال نیز گفت: الهلال تیم پرمهره‌ای است و هر کسی مصدوم باشد جایگزین خوبی دارد. مطمئناً فردا الهلال تیم کاملی خواهد بود، هر چند یکی، دو بازیکن این تیم نباشند. اطلاعات کاملی ندارم، اما بازیکنان مصدوم جایگزین‌ها و بازیکنان خارجی خوبی دارند. فکر می‌کنم ما فردا با تیم کامل الهلال بازی می‌کنیم. اگر بخواهیم به مصدومان الهلال فکر کنیم دچار مشکل می‌شویم. ما به این فکر می‌کنیم الهلال فردا با تیم کامل وارد میدان می‌شود.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۷ )