رئیس فدراسیون فوتبال امارات با حمایت از عملکرد بازیکنان تیم ملی این کشور در رقابت‌های انتخابی جام جهانی گفت: کسی حق ندارد با مطرح کردن انتقادات نامناسب به ملی‌پوشان فوتبال این کشور توهین کند.

رئیس فدراسیون فوتبال امارات با حمایت از عملکرد بازیکنان تیم ملی این کشور در رقابت‌های انتخابی جام جهانی گفت: کسی حق ندارد با مطرح کردن انتقادات نامناسب به ملی‌پوشان فوتبال این کشور توهین کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، عملکرد ضعیف تیم ملی امارات در مرحله انتخابی جام جهانی موجب بالا رفتن سطح انتقادات از این تیم خصوصاً کادر فنی و بازیکنان شده است و برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز ملی پوشان فوتبال امارات را مورد توهین و تمسخر قرار دادند.

شیخ راشد بن حمید رئیس فدراسیون فوتبال امارات با تأکید بر اعتماد این فدراسیون به ملی‌پوشان گفت: ما قدردان زحمات بازیکنان تیم ملی هستیم و می‌دانیم آنها همه تلاش خودشان را کرده‌اند. در خلوص، تعهد و همچنین انضباط و تلاش آنها برای موفقیت تیم تردیدی نداریم. توهین به ستاره‌هایی که خدمات زیادی به فوتبال امارات داشته‌اند قابل پذیرش نیست و اگر هم تیم ملی در برخی بازی‌ها نتایج لازم را کسب نکرده است هیچ‌کس حق ندارد انتقادات خودش را به صورت توهین‌آمیز نسبت به ملی‌پوشان بیان کند. تلاش ما این است که با رفع مشکلات تیم ملی را برای حضور موفق در بازی‌های آینده آماده کنیم و با بالا بردن روحیه آنها به کسب نتایج مطلوب امیدوار باشیم.

گفتنی است امارات با سه امتیاز در مکان چهارم جدول گروه نخست رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ در قاره آسیا قرار گرفته و همچنان امیدوار است با صعود به رتبه سوم بتواند در مرحله پلی‌آف مسابقات انتخابی جام جهانی حاضر باشد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.