سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل بعد از پیروزی قاطع شاگردانش برابر اروگوئه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ از همتای آرژانتینی‌اش در تیم فوتبال لیدزیونایتد قدردانی کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل بعد از پیروزی قاطع شاگردانش برابر اروگوئه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ از همتای آرژانتینی‌اش در تیم فوتبال لیدزیونایتد قدردانی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیشتازی تیم ملی برزیل در مسیر صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به‌عنوان تیم اول منطقه آمریکای جنوبی با پیروزی ۴ بر یک این تیم برابر اروگوئه در بازی خانگی بامداد امروز (جمعه) ادامه پیدا کرد. برزیلی‌ها با این پیروزی با ۳۱ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ آمریکای جنوبی قرار گرفتند و فاصله شش امتیازی خود با نزدیک‌ترین تعقیب کننده‌شان، آرژانتین را به شش امتیاز افزایش دادند.

تیته سرمربی سلسائو پس از این بازی به خبرنگاران گفت: من همین جا لازم می‌داند که به صورت علنی از مارچلو بیلسا به خاطر همکاری‌ روزمره‌اش با رافینیا در تیم لیدز انگلیس تشکر کنم (رافینیا دو گل از گل‌های برزیل را به ثمر رساند)، چرا که او و دستیارانش باعث شدند که رافینیا به تیم ملی نزدیک‌تر شود. من شخصاً با بیلسا صحبت کردم و از او به خاطر حمایتی که از رافینیا داشت تشکر کردم.

تیته اما از هواداران خواست که سطح توقعات‌شان را از رافینیایی که برای اولین بار در ترکیب اصلی تیم ملی برزیل قرار گرفته است، بیش از اندازه بالا نبرند.

او افزود: روندی که او در آن قرار دارد مستلزم داشتن درک بالاست. رافینیا بازی فوق‌العاده‌ای انجام داد، اما شما باید در ارزیابی‌های‌تان از این بازیکن منطقی رفتار کنید.

این اولین بازی برزیل در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ بود که هوادارانش در ورزشگاه حضور داشتند. برای این بازی جمعیتی حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر اجازه ورود به ورزشگاه شهر مانائوس راه پیدا کردند. تیته که تیمش تا الان ۵۷ درصد از امتیازات لازم برای صعود به جام جهانی را کسب کرده است، افزود: من از مردم مانائوس تشکر می‌کنم، چون آنها رفتار فوق‌العاده‌ای داشتند. بازگشت هواداران و حضور کودکان در محل تمرینات و آن شور و اشتیاقی که برای تماشای تمرینات و بازی ما نشان دادند، زیبا و مثالزدنی بود. خوشحالم که با بازی و پیروزی‌مان توانستیم بخش کوچکی از محبت آنها را جبران کنیم.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.