سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا خواهان حضور تماشاگران در دیدار انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برابر عربستان شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا خواهان حضور تماشاگران در دیدار انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برابر عربستان شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه‌های استرالیایی،گراهام آرنولد از دولت استرالیا خواست تا تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه در بازی ماه آینده میلادی برابر عربستان را پیدا کنند.

تیم ملی فوتبال استرالیا پس از بسته شدن مرزهایش به روی افراد غیر مقیم و لزوم قرنطینه ۱۴ روزه پس از ورود به این کشور در راستای اقدام‌های سختگیرانه علیه شیوع ویروس کرونا ۱۱ بازی از ۱۲ بازی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ را خارج از خانه‌اش برگزار کرد.

گراهام آرنولد گفت: من از دولت استرالیا می‌خواهم که از ما در مسیر رفتن به جام جهانی ۲۰۲۲ حمایت کند. ۶ ماه است که در خانه بازی نکردیم اما اکنون دولت ۸۰ درصد مردم را واکسینه کرده است. ۴ هفته تا بازی بعدی برابر عربستان زمان داریم و امیدوارم دولت استرالیا با اجازه دادن به تماشاگران برای حضور در ورزشگاه به ما کمک کند.

در جدول رده‌بندی گروه B مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا عربستان با ۱۲ امتیاز صدرنشین است. استرالیا (۹ امتیاز)، عمان (۶ امتیاز)، ژاپن (۶ امتیاز)، چین (۳ امتیاز) و ویتنام (بدون امتیاز) دوم تا ششم هستند.

این خبر حدود ۵ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.