باشگاه پیکان تهران در نامه‌ای اعتراضی به سازمان لیگ خواهان تعویق دیدارهایش در لیگ برتر شد و اعلام کرد در غیر این صورت به تیم امید بازیکن نمی‌دهد.

باشگاه پیکان تهران در نامه‌ای اعتراضی به سازمان لیگ خواهان تعویق دیدارهایش در لیگ برتر شد و اعلام کرد در غیر این صورت به تیم امید بازیکن نمی‌دهد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از تیم‌هایی که بیشترین تعداد بازیکن را در اردوی تیم فوتبال امید ایران دارد، پیکان تهران است. خودروسازان که این روزها سامان فلاح، علیرضا کوشکی و مهدی محبی را به اردوی تیم امید فرستادند، با توجه به همزمانی دیدارهای این تیم در رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و بازی‌های خود در دو هفته لیگ برتر اعتراض‌شان را به سازمان لیگ فوتبال اعلام کردند.

بر اساس برنامه‌ریزی مسابقات زیر ۲۳ سال آسیا تیم امید در تاریخ‌های سوم و نهم آبان ماه دو مسابقه دارد و این در شرایطی است که پیکان در روز سوم آبان ماه در هفته دوم لیگ برتر باید مقابل هوادار تهران قرار بگیرد و احتمالاً دیدار سوم این تیم مقابل ذوب‌آهن هم در روز ۱۰ آبان برگزار می‌شود. از آنجایی که سه بازیکن مذکور پیکان در تیم امید جزو نفرات اصلی خودروسازان هستند، مدیران این باشگاه امروز در نامه‌ای به برنامه بازی‌های خود در لیگ اعتراض کردند.

در نامه‌ای که پیکان به ریاست سازمان لیگ فوتبال نوشته، این باشگاه خواهان تعویق دو مسابقه خود در هفته‌های دوم و سوم لیگ برتر شده است. پیکانی‌ها در این نامه ذکر کرده‌اند که اگر تغییری در برنامه بازی‌ها صورت نگیرد، حاضر به همکاری با تیم امید و در اختیار قرار دادن نفرات خود نیستند.

در واقع خواسته مسئولان و کادر فنی پیکان است که به دلیل حضور سه بازیکن اصلی و تأثیرگذار این تیم در جمع شاگردان مهدی مهدوی‌کیا، مسابقات پیکانی‌ها در لیگ به تعویق بیفتد تا این باشگاه از این ناحیه متضرر نشود.

پیکان اولین باشگاهی نیست که نسبت به حضور نفراتش در تیم امید در کوران مسابقات معترض شده است و این مسئله می‌تواند به یک بحران جدی در برنامه‌ریزی مسابقات این فصل تبدیل شود.

این خبر حدود ۶ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.