عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته جوانان شرایط سنی بازیکنان در رده‌های مختلف برای فصل‌های ۱۴۰۰-۱۴۰۱ را اعلام کرد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته جوانان شرایط سنی بازیکنان در رده‌های مختلف برای فصل‌های ۱۴۰۰-۱۴۰۱ را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته جوانان اظهار داشت: باتوجه به اینکه رده‌های سنی بازیکنان هر ساله اعلام می‌شود، طبق تصمیم اتخاذ شده جهت یکسان‌سازی نام هر رده، از این پس عنوان نام‌هایی غیر از عناوین اعلام شده برای رده‌های سنی تخلف محسوب می‌شود و تمام دست‌اندرکاران فوتبال باید از نام‌ مشخص آن استفاده کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به این تصمیم، دیگر اطلاق نام‌های چون رده نونهالان، نوجوانان و... رسمیت ندارد و هیئت فوتبال استان‌ها می‌توانند در صورت عدم رعایت این موضوع با خاطیان برخورد کنند.

در ادامه عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته جوانان شرایط سنی بازیکنان در رده‌های مختلف برای فصل‌های ۱۴۰۰-۱۴۰۱ را به شرح زیر اعلام کرد:

رده زیر ۱۲سال : ۱۳۸۸/۱۰/۱۱ به بعد رده زیر ۱۳سال : ۱۳۸۷/۱۰/۱۲ به بعد رده زیر ۱۴سال : ۱۳۸۶/۱۰/۱۱ به بعد رده زیر ۱۵سال : ۱۳۸۵/۱۰/۱۱ به بعد رده زیر ۱۶سال : ۱۳۸۴/۱۰/۱۱ به بعد رده زیر ۱۷سال : ۱۳۸۳/۱۰/۱۲ به بعد رده زیر ۱۹سال : ۱۳۸۱/۱۰/۱۱ به بعد رده زیر ۲۱سال : ۱۳۷۹/۱۰/۱۲ به بعد رده زیر ۲۳سال : ۱۳۷۷/۱۰/۱۱ به بعد

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.