فدراسیون فوتبال عراق با سرمربی هلندی برای اخراج تعدادی از بازیکنان تیم ملی این کشور مذاکره می‌کند.

فدراسیون فوتبال عراق با سرمربی هلندی برای اخراج تعدادی از بازیکنان تیم ملی این کشور مذاکره می‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری شفق نیوز عراق، امروز (چهارشنبه) فدراسیون فوتبال عراق تصمیم گرفت تا درباره ناکامی تیم ملی این کشور در دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به تبادل‌نظر بپردازد.

عدنان درجال رئیس فدراسیون فوتبال عراق نیز گفت: پس از کسب نتایج نامطلوب و نمایش دور از انتظار تیم ملی فوتبال عراق در دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ تصمیم گرفتیم تا برخی بازیکنان کنونی را کنار بگذاریم و در این مورد با دیک ادووکات (سرمربی) مذاکره خواهیم کرد.

وی افزود: درخواست من تغییر برخی بازیکنان پس از ارائه سطح فنی ضعیف در چهار دیدار اخیر با هدف بهبود کیفیت تیمی است. پیشنهاد ما جایگزینی بسیاری از بازیکنان تیم فوتبال امید به دنبال نمایش درخشان در رقابت‌های غرب آسیا در عربستان خواهد بود. ادووکات بازی‌های تیم امید عراق را دنبال کرده و از بازیکنان شناخت دارد.

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا ایران با ۱۰ امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (هشت امتیاز)، لبنان (پنج امتیاز)، امارات (سه امتیاز)، عراق (سه امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) هم رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.