ستاره جوان تیم فوتبال یوونتوس مورد توجه دو باشگاه بزرگ انگلیسی قرار گرفته است.

ستاره جوان تیم فوتبال یوونتوس مورد توجه دو باشگاه بزرگ انگلیسی قرار گرفته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فدریکو کیه‌زا که تابستان گذشته با قرارداد قرضی دو ساله با قابلیت خرید از فیورنتینا به یوونتوس پیوست، با بازی‌های درخشانش در جمع راه‌راه پوشان تورین و تیم ملی فوتبال ایتالیا نظر باشگاه‌های بزرگ از جمله دو باشگاه لیگ برتری انگلیس را به خود جلب کرده است.

پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا گزارش داد؛ دو باشگاه چلسی و لیورپول وضعیت کیه‌زای ۲۳ ساله را زیرنظر دارند و برای به خدمت گرفتن این بال ایتالیایی به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. باشگاه بایرن مونیخ هم دیگر مشتری این بازیکن ایتالیایی است، اما باشگاه یوونتوس نمی‌خواهد فدریکو را از دست بدهد و قصد دارد قرارداد او را قطعی کند.

کیه‌زا فصل گذشته در ۴۳ بازی برای بانوی پیر به میدان رفت و ۱۴ گل نیز به ثمر رساند و به یووه برای قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و قهرمانی در سوپرجام ایتالیا هم کمک کرد.

فدریکو کیه‌زا که در کارنامه حرفه‌ای‌اش قهرمانی در یورو ۲۰۲۰ با تیم ملی فوتبال ایتالیا هم دیده می‌شود، این فصل هم در چهار بازی برای بیانکونری به میدان رفته و یک گل هم زده است.

ارزش بال پیشین فیورنتینا در بازار نقل‌وانتقالات ۷۰ میلیون یورو تخمین زده شده است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.