مالک روس باشگاه چلسی با پیشنهاد مدیران باشگاه برای خرید مدافع هلندی تیم یوونتوس موافقت کرده است.

مالک روس باشگاه چلسی با پیشنهاد مدیران باشگاه برای خرید مدافع هلندی تیم یوونتوس موافقت کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، رومن آبراموویچ آماده است همچون بازار نقل و انتقالات اخیر برای خرید بازیکنان جدید ولخرجی کند.

طی روزهای اخیر خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه چلسی پس از ناکامی در خرید ژول کانده از سویا و مارکینیوش از پاری‌سن‌ژرمن، درصدد خرید مدافع هلندی یوونتوس قرار دارد و حاضر است با پرداخت ۱۳۰ میلیون یورو، او را به گران‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه لندنی تبدیل کند.

اکنون گفته می‌شود که رومن آبراموویچ هم با قبول چنین هزینه‌ای برای خرید کاپیتان سابق آژاکس مشکلی ندارد. گویا مالک روس هم شخصاً جزو طرفداران بازیکن جوان یوونتوس است و او را جانشینی مناسب برای مدافع میانی ۳۶ ساله تیم تیاگو سیلوا می‌داند. قرارداد سیلوا با چلسی در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و به همین دلیل خرید یک مدافع جوان در اولویت برنامه‌های تیم آبی‌پوش لندن برای پنجره نقل و انتقالات تابستان سال آینده است.

دلیخت ۲۲ ساله که سال ۲۰۱۹ با قراردادی ۸۵ میلیون یورویی از آژاکس به یوونتوس پیوست، تا سال ۲۰۲۴ با بیانکونری قرارداد دارد.

این خبر حدود ۲۰ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.