سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن از ثبت هشتمین برد متوالی تیمش در لوشامپیونه ابراز رضایت کرد، هر چند معتقد است که آنها می‌‌توانستند برد پرگل‌تری کسب کنند.

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن از ثبت هشتمین برد متوالی تیمش در لوشامپیونه ابراز رضایت کرد، هر چند معتقد است که آنها می‌‌توانستند برد پرگل‌تری کسب کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن پس از پیروزی ۲ بر صفر خانگی شب گذشته شاگردانش برابر مون‌پولیه در هفته هشتم لوشامپیونه، گفت: به نظرم پیروزی مهمی کسب کردیم و بازی‌مان هم بسیار حرفه‌ای بود. از اینکه گل نخوردیم هم خوشحالم. حریف تیم یکدست و منسجمی بود اما ما باید گل‌های بیشتری می‌زدیم، چرا که موقعیت‌های گلزنی فراوانی ایجاد کردیم. من در مجموع از عملکرد تیم‌مان راضی‌ام. فکر می‌کنم که ما آنقدر بازیکنان حیرت‌‌انگیز و باکیفیت داریم که با توجه به تعداد موقعیت‌های‌مان باید گل‌های بیشتری می‌زدیم. در عین حال من فکر می‌کنم که ۹۰ دقیقه در دفاع منسجم بودیم و این همان چالشی است که در ادامه فصل هم پیش روی ما قرار دارد.

پوچتینو که تیمش پس فردا در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف منچسترسیتی می‌روند، گفت: سه‌شنبه در لیگ قهرمانان که تورنمنتی کاملاً متفاوت است، بازی می‌کنیم و حریف‌مان هم تیمی قدرتمند مانند منچسترسیتی است اما ذهنیت بازیکنانم برای آن بازی آماده است. به نظرم در تیم ما بازیکنان مختلف گل می‌زنند بازیکنانی که شاید گلزنان طراز اول نباشند. آنها می‌توانند به تیم برای کسب پیروزی کمک کنند. بازیکنان ما در چند هفته اخیر خیلی به خودشان فشار آوردند و به همین دلیل هم آنها نیاز به استراحت دارند تا در بهترین شرایط آمادگی خودشان را حفظ کنند.

در غیاب لیونل مسی مصدوم، کیلیان امباپه و نیمار موقعیت‌های را هدر دادند و این هافبک‌های تیم ادریسه گوئیه و دراکسلر بودند که گلزنی کردند.در مورد امباپه این اتفاق در حالی رخ داد که او نتوانسته از ۱۳ شوت اخیرش در لوشامپیونه به گل برسد و این طولانی‌ترین روند ناکامی او از ماه سپتامبر سال ۲۰۱۹ است که ۱۶ شوتش هیچ گلی دربر نداشت.

پوچتینو اما خیلی نگران این موضوع نبود. او افزود: من در تیمم به خصوص در خط حمله بازیکنان طراز اولی داریم. گلزنی آنها دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. بله درست است که ما امشب فقط دو گل زدیم اما من شک ندارم که آنها در این فصل گل‌های فراوانی می‌زنند. علاوه بر این برای من اینکه هافبک‌های تیم هم در گلزنی سهیم باشند همیشه مهم است چون زمانی که مهاجمان‌ تیم به اندازه کافی آماده نباشند، آنها می‌توانند جورشان را بکشند.

این هشتمین برد متوالی پاری‌سن‌ژرمن در PSG‌ از ابتدای فصل و ششمین پیروزی متوالی‌اش مقابل مون‌پولیه در لوشامپیونه که طولانی‌ترین روند بردهای متوالی تیم پایتخت مقابل یک رقیب در لیگ دسته اول فرانسه محسوب می‌شود. علاوه بر این پاریسی‌ها هر یک از این ۶ بازی را با حداقل دو گل برده‌اند. تنها برای سومین بار در کل تاریخ لوشامپیونه است یک تیم در ۸ هفته ابتدایی لیگ موفق به کسب ۸ برد متوالی می‌شود.موارد قبلی در سال‌های ۱۹-۲۰۱۸ (پاری‌سن‌ژرمن) و ۳۷-۱۹۳۶ (لیل) به ثبت رسید.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.