سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد به سرمربی لیورپول کنایه زد و احتمال استفاده از زوج رونالدو و کاوانی در خط حمله شیاطین سرخ را رد نکرد.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد به سرمربی لیورپول کنایه زد و احتمال استفاده از زوج رونالدو و کاوانی در خط حمله شیاطین سرخ را رد نکرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر که تیم تحت هدایتش فردا (شنبه) در هفته ششم لیگ برتر انگلیس پذیرای استون‌ویلاست، درباره وضعیت مهاجم اروگوئه‌ای خود که این فصل تنها در یک بازی برای منچستریونایتد به میدان رفته است، گفت: کاوانی به طور کامل به تمرینات تیمی ملحق شده و آماده بازی است. مثل فصل گذشته ادینسون وقتی به ما ملحق شد، تمرینات پیش‌فصل نداشت. او اما بازیکنی فوق‌‌حرفه‌ای و بادقت است و خوشحالیم که به تمرینات گروهی و تیم ملحق شد. کاوانی برای بازی فردا در ترکیب تیم خواهد بود.

وی همچنین با تمجید از دروازه‌بان اسپانیایی خود اظهار داشت: داوید دخه‌آ در تابستان به من زنگ زد و گفت آماده کوتاه کردن تعطیلاتش و بازگشت به منچستر برای شروع زودهنگام تمرینات پیش‌فصل است. او می‌خواست آماده و بهترین نسخه از خودش باشد. داوید سخت کار کرد، متمرکز بود و حالا به لحاظ فیزیکی و ذهنی بهتر است که این به او اعتمادبه‌نفس و انگیزه لازم را می‌دهد. دخه‌آ حالا پشت چهار مدافع قدرتمند بازی می‌کند، اما بازی جلوی دخه‌آی آماده برای مدافعان ما هم خوب است.

سرمربی نروژی منچستریونایتد سپس در کنایه به اظهارات فصل گذشته یورگن کلوپ سرمربی لیورپول یادآور شد: ما تنها امیدواریم چیزی را که شایسته‌اش هستیم، به دست بیاوریم. در دو بازی اخیر باید سه پنالتی به سود ما گرفته می‌شد که نشد. یک مربی خاص بود که سال گذشته بابت پنالتی گرفتن داورها برای ما ابراز نگرانی کرده بود و پس از آن بود که به نظر می‌رسد تصمیمات داوران در این زمینه تغییر کرده است!

سولسشایر همچنین در تمجید از فوق‌ستاره پرتغالی تیمش که از زمان بازگشت به این تیم در سه بازی، چهار گل به ثمر رسانده است، تأکید کرد: ما می‌دانستیم که رونالدو تأثیر زیادی روی تیم چه در زمین و چه خارج از زمین خواهد گذاشت. کریس همچنان یک بازیکن فوق‌حرفه‌ای است و نظم و انضباطی که او در طول دوران حرفه‌ای خود نشان داده است تا بتواند از آن بیشترین استفاده را ببرد، بر هم‌تیمی‌هایش تاثیرگذار بوده است. رونالدو بازیکن سطح بالایی است که اخلاق کاری فوق‌العاده‌ای دارد و می‌داند که قرار نیست در هر بازی به میدان برود، اما هر موقع که آماده نباشد به من می‌گوید.

وی در پایان همچنین درباره احتمال حضور همزمان کاوانی و رونالدو در خط حمله شیاطین سرخ اظهار داشت: این هیجان‌انگیز خواهد بود که کریس و ادینسون را در خط حمله کنار هم ببینیم و اطمینان دارم که آنها زوج خوبی خواهند شد. با توجه به اینکه تیم‌ها حالا بیشتر در لاک دفاعی می‌روند و فضای کمتری به رقبا می‌دهند، برای همین شما دوست دارید این سناریو (زوج رونالدو و کاوانی) را ببینید.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.