قزاقستان با غلبه بر تایلند، در دور یک‌چهارم نهایی جام جهانی فوتسال لیتوانی به مصاف پیروز دیدار تیم‌های ملی ایران و ازبکستان می‌رود.

قزاقستان با غلبه بر تایلند، در دور یک‌چهارم نهایی جام جهانی فوتسال لیتوانی به مصاف پیروز دیدار تیم‌های ملی ایران و ازبکستان می‌رود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات جام جهانی فوتسال ۲۰۲۱ لیتوانی از ساعت ۱۸ امشب (پنجشنبه - به وقت ایران)، با دو دیدار همزمان پیگیری شد که قزاقستان با نتیجه ۷ بر صفر بر تایلند غلبه کرد.

تاینان، داگلاس، دورن تورساگولوف، دورن نورگوژین، آرنولد کنائوب و هیگیتا، گلزنان قزاق‌ها در این مسابقه بودند تا پس از ویتنام، تایلند به دومین تیم آسیایی تبدیل شود که با رقابت‌ها وداع می‌کند.

با این نتیجه، قزاقستان راهی مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی شد و در این مرحله، روز پنجم مهر به مصاف برنده دیدار تیم‌های ایران و ازبکستان خواهد رفت.

آرژانتین هم در شرایطی که نیمه نخست دیدار با پاراگوئه را با شکست یک بر صفر به رختکن رفت، با پیروزی ۶ بر یک توانست به جمع هشت تیم برتر مسابقات راه یابد. آنخل کلاودینو، سانتیاگو باسیله، پابلو تابوردا، دامیان استاسونه، لوکاس بولو آلمانی و کریستیان بوروتو، گل‌های آلبی‌سلسته را به ثمر رساندند و خولیو مارِکو برای پاراگوئه گلزنی کرد.

آرژانتین در دور یک‌چهارم نهایی، روز چهارم مهر به مصاف کمیته المپیک روسیه صف‌آرایی خواهد رفت تا دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۶ تکرار شود.

تیم‌های ملی برزیل و ژاپن هم از ساعت ۲۰:۳۰ امشب و در سالن کائوناس آره‌نا، دیگر دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی را برگزار خواهند کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.