سرمربی تیم فوتبال میلان پس از چهارمین پیروزی در فصل جاری سری A این روند خوب را نتیجه کاری دانست که از فصل گذشته آغاز شده است.

سرمربی تیم فوتبال میلان پس از چهارمین پیروزی در فصل جاری سری A این روند خوب را نتیجه کاری دانست که از فصل گذشته آغاز شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیروزی ۲ بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) میلان مقابل ونتزیا چهارمین برد این تیم در ۵ هفته سپری شده از فصل جاری سری A بود. روسونری تنها در یک بازی امتیاز از دست داده است که آن تساوی یک - یک ابتدای هفته جاری در خانه یوونتوس بود که بدون شک کمتر کسی می‌تواند آن را هم یک نتیجه ضعیف حساب کند. به این ترتیب به نظر می‌رسد تیمی که فصل گذشته برخلاف انتظار خیلی‌ها نایب قهرمان شد، این فصل هم جز مدعیان اصلی کسب اسکودتو است.

میلان چهارمین پیروزی‌اش را در این فصل در حالی کسب کرد که چند مهره کلیدی‌اش از جمله زلاتان ابراهیموویچ، اولیویه ژیرو، داویده کالابریا و راده کرونیچ را در اختیار نداشت اما بازیکنان تعویضی این تیم تأثیرگذار ظاهر شدند. تئو هرناندس یکی از آنها بود که پاس گل اول را به براهیم دیاس داد و خودش گل دوم را با پاس الکسیس ساله‌ماکرز که او هم یکی دیگر از بازیکنان تعویضی بود به ثمر رساند.

استفانو پیولی سرمربی میلان درباره پیروزی تیمش به شبکه DAZN گفت: شکستن قفل دروازه حریف خیلی مهم بود چون مانع از آن می‌شد که ونتزیا در نیمه خودش بماند و فقط دفاع کند. در عین حال ما نباید به خاطر اینکه نمی‌توانستیم حملات‌مان را به گل تبدیل کنیم، دچار استرس می‌شدیم. بازی‌‌مان از نظر کیفی و دقت در نیمه اول کمی افت کرده بود اما با انسجام و انگیزه مناسب، راه‌ رسیدن به دروازه حریف را پیدا کردیم.

کسب پیروزی برای میلانی‌ها سخت‌تر از چیزی که تصور می‌کردند چون که با وجود تملک ۷۰ درصدی بر توپ، تنها ۴ بار توانستند توپ را به سمت دروازه حریف شلیک کنند اما شاگردان پیولی برخلاف فصل گذشته که در چنین بازی‌هایی دچار اضطراب می‌شدند، این بار با اعتماد به نفس کارشان را پیش بردند.

پیولی افزود: می‌دانستیم تلاش‌هایی که فصل گذشته انجام دادیم در این فصل ثمر می‌دهد. این یک پروسه رود که دیر یا زود به نتیجه می‌رسد و من می‌دانستیم که سرانجام به چنین جایگاهی می‌رسیم. فصل گذشته هم ما بازی‌های فراوانی را بردیم اما به نظرم در این فصل حتی بهتر از فصل گذشته هستیم و علاوه بر آن از حمایت هواداران هم بهره‌مند شده‌ایم. هدف‌مان این است که آمار بازی‌های خانگی‌مان را نسبت به فصل گذشته ارتقا دهیم و من فکر می‌کنم که با کمک هواداران در سن‌سیرو می‌توانیم بهتر نتیجه بگیریم.

این خبر حدود ۲۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.