سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از ثبت اولین پیروزی در کارنامه مردانش در فصل جاری سری A ابراز خرسندی کرد.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از ثبت اولین پیروزی در کارنامه مردانش در فصل جاری سری A ابراز خرسندی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته (چهارشنبه) اولین پیروزی‌اش در فصل جدید سری A را با نتیجه ۳ بر ۲ در خانه اسپتزیا کسب کرد.

فدریکو کیه‌زا و ماتیس دلیخت دو گل به ثمر رساندند تا تیم‌شان را از شکست ۲ بر یک نجات دهند. اسپتزیا در این بازی بانوی پیر را آزار داد و با دو گلی که به این تیم زد، اجازه ندارد روند بازی‌های همراه با گل خورده این تیم در لیگ ایتالیا متوقف شود. ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس که پس از تساوی خانگی یک - یک شاگردانش در ابتدای هفته از آنها انتقاد کرد، این بار از عملکرد آنها راضی به نظر می‌رسید.

او به شبکه DAZN گفت: خوشبختانه با وجود فشاری که روی ما بود بازی را بردیم چون در غیراینصورت ممکن بود فکر کنیم با وجود خوب بازی کردن دیگر هیچ کاری از دست‌شان برنمی‌آید. تیم ما در بخش‌های فراوانی نیاز به پیشرفت دارد. ما بازیکنانی داریم که باید در تصمیم‌گیری‌های‌شان بهتر عمل کنند به خصوص در ارسال پاس‌های آخر و شوت به سمت دروازه.

آلگری در پاسخ به این سؤال که آیا فدریکو کیه‌زا، بال ایتالیایی تیمش بعد از سپری کردن یک دوره سخت سرانجام توانسته نظرش را جلب کند، اظهار داشت: من منتظر جواب او یا هیچ بازیکن دیگری نبودم. او تازه از مصدومیت برگشته و از من خواست تعویضش کنم چون احساس کرد همان مصدومیت قبلی دارد آزارش می‌دهد. تفاوت بازی امشب ما و بازی‌های قبلی این بود که آنهایی که به میدان رفتند کارشان را خوب انجام دادند.

سرمربی بانوی پیر که در بازی قبلی با حالتی خشمگین از میدان خارج شد، در پاسخ به این سؤال که آیا حالا کمتر از دست بازیکنان خشمگین است، تأکید کرد: من نمی‌توانم هر روز هم آنها را تنبیه کنم. امروز ما یک بازی مهم را بردیم. ما باید از توهم آسان بودن همه چیز خارج شویم. فوتبال یعنی تحمل فشار و خستگی. الان هم لازم نیست به جدول نگاه کنیم. باید سعی کنیم که هفته بعد هم مقابل سامپدوریا اولین برد خانگی‌مان را کسب کنیم. بازیکنانی داریم که توانایی‌های مهمی دارند و یکسری‌های دیگر هم هستند که باید پیشرفت کنند. به عنوان مثال وستون مک‌کنی تا الان باید حداقل ۴ گل می‌زد و آن گل‌ها می‌توانست تفاوت قابل توجهی در وضعیت‌مان ایجاد کند.

این خبر حدود ۲۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.