تیم فوتبال میلان در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا چهارمین برد خود را در یک بازی خانگی مقابل ونتزیا کسب کرد.

تیم فوتبال میلان در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا چهارمین برد خود را در یک بازی خانگی مقابل ونتزیا کسب کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته پنجم سری A ایتالیا، شب گذشته (چهارشنبه) دو بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال میلان در ورزشگاه سن‌سیرو میهمان خود ونتزیا را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.

در دیدار براهیم دیاس در دقیقه ۶۸ و تئو هرناندس در دقیقه ۸۲ گل‌های میلان را به ثمر رساندند تا این تیم که در ابتدای هفته جاری مقابل یوونتوس مساوی کرده بود، روند پیروزی‌هایش را از سر بگیرد.

در بازی همزمان هم تیم فوتبال کالیاری با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب امپولی شد. گل‌های این بازی در دقایق ۲۹ و ۶۹ به ترتیب توسط فدریکو دی فرانچسکو و لئو استولاچ به ثمر رسیدند.

با نتایج رقم خورده در این دو بازی میلان ۱۳ امتیازی شد تا تنها به خاطر تفاضل گل نسبت به رقیب همشهری‌اش یعنی اینتر در رده دوم قرار بگیرد. ونتزیا هم با سه امتیاز در رده هجدهم ایستاده است. همچنین امپولی با پیروزی چهارشنبه شب شش امتیازی شد و به رده یازدهم جدول صعود کرد و کالیاری دو امتیازی را در رده نوزدهم جدول نگه داشت.

امشب مابقی بازی‌های هفته پنجم سری A برگزار می‌شود که برنامه آنها آنها به شرح زیر است:

سامپدوریا - ناپولی، ساعت ۲۰:۰۰ تورینو - لاتزیو، ساعت ۲۰:۰۰ رم - اودینزه، ساعت ۲۲:۱۵

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.