مدافع تیم فوتبال شهرخودرو گفت: شرایط تیم ما هنوز ایده‌آل نیست، اما امیدوارم تا شروع لیگ برتر همه چیز در بهترین وضع ممکن قرار بگیرد.

مدافع تیم فوتبال شهرخودرو گفت: شرایط تیم ما هنوز ایده‌آل نیست، اما امیدوارم تا شروع لیگ برتر همه چیز در بهترین وضع ممکن قرار بگیرد. سیداحسان حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به بحث‌هایی که چند هفته پیش در مورد جدایی‌اش از این تیم مطرح شد، گفت: واقعیت این است که تا چند هفته پیش شهر خودرو شرایط عجیبی داشت و تعدادی از بازیکنان ما هم جدا شدند و برخی دیگر نیز به فکر جدایی بودند. با من هم تماس‌هایی گرفته شد، ولی واقعیت این است که اگر هم قرار بود اتفاقی رخ دهد باید دو باشگاه پرسپولیس و شهر خودرو توافق می‌کردند و اینطور نبود که بخواهم با تیمی به صورت رسمی مذاکره کنم.

وی در ادامه افزود: با گذشت زمان و آمدن رضا مهاجری شرایط بهتر شد و تیم هم شکل بهتری گرفت. من هم در حال حاضر بازیکن قرضی شهر خودرو هستم و قرار نیست از این تیم جدا شوم. شرایط تیم نسبت به چند هفته پیش بهتر شده است، ولی هنوز وضعیت شهر خودرو ایده‌آل نیست. آقای مهاجری و مسئولان باشگاه زحمت می‌کشند، ولی هنوز شرایط و امکانات در حد ایده‌آل و شأن مردم مشهد نیست، اما مطمئناً در ادامه وضعیت بهتر خواهد شد.

مدافع تیم فوتبال شهر خودرو در پایان تصریح کرد: بازیکنان خوبی به تیم ما اضافه شده‌اند و رضا مهاجری هم تلاش می‌کند تا شهر خودرو را هر چه زودتر از لحاظ تاکتیکی و شرایط بدنی بازیکنان به بهترین وضعیت برساند. امیدوارم که بتوانیم در فصل جدید نتایج خوبی بگیریم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.