سرمربی تیم فوتبال لیورپول از عملکرد شاگردانش مقابل نوریچ‌سیتی در جام اتحادیه انگلیس ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول از عملکرد شاگردانش مقابل نوریچ‌سیتی در جام اتحادیه انگلیس ابراز رضایت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که در برتری ۳ بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) تیم تحت‌هدایتش مقابل نوریچ‌سیتی در دور سوم جام حذفی انگلیس، ۹ تغییر در ترکیب اصلی تیمش ایجاد کرد و به سه بازیکن آکادمی باشگاه هم فرصت بازی داد، پس از این دیدار گفت: ما بازی را عالی شروع کردیم و هجومی و سرزنده بودیم، اما همانطور که می‌دانید ما تمرین زیادی برای این بازی نداشتیم و در آخرین لحظات باید تصمیماتی برای این بازی می‌گرفتیم. خط دفاعی و دروازه‌بان ما در چنین شرایطی با سرعت‌شان ما را نجات می‌دهند، برای همین نوریچ موقعیتی نصیبش نشد.

وی افزود: ما با به ثمر رساندن گل‌های دوم و سوم کنترل بازی را در اختیار گرفتیم که این فوق‌العاده بود. بازیکنان آکادمی ما هم در این دیدار استثنایی بودند و هر سه آنها به لحاظ فیزیکی قدرتمند هستند و به همین خاطر شاید بزرگترین سورپرایز ۹۲ دقیقه بازی کردن آنها بود. واقعاً برای آنها خوشحالم. این لحظه بزرگی برای آنها بود.

سرمربی آلمانی لیورپول همچنین در تمجید از هافبک نفوذی ژاپنی‌اش که در این بازی دو گل به ثمر رساند، اظهار داشت: مینامینو در وضعیت واقعاً خوبی است. او پیش از این خیلی فرصت بازی پیدا نکرده بود و در موقع بدی مصدوم شده بود، اما برگشت و عملکردی اینچنینی از خود ارائه داد. مینامینو شخصیت بزرگی دارد و از این بازی لذت برد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.