مدافع تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد، هدف اصلی او در فصل آینده درخشش در این تیم و حضور در جام جهانی قطر است.

مدافع تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد، هدف اصلی او در فصل آینده درخشش در این تیم و حضور در جام جهانی قطر است. مهدی تیکدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم گل‌گهر سیرجان گفت: وضعیت ما خوب است. خوشبختانه شاکله اصلی تیم حفظ شد و چند بازیکن خوب هم به تیم اضافه شدند. امیدوارم با این بازیکنان و کادر فنی که داریم نتایج خوبی بگیریم. تمام هدف گل‌گهر این است که یک کار بزرگ در فصل جدید انجام دهد.

وی در مورد جدایی از تیم پرطرفداری مثل تراکتور و حضور در گل‌گهر که به اندازه تراکتور طرفدار ندارد، تصریح کرد: تراکتور باشگاه بزرگی است و هوادارانش زبانزد هستند، ولی در فوتبال همیشه ممکن است شرایط متفاوتی رقم بخورد. من در این فصل گل‌گهر را انتخاب کردم و تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد را در این تیم داشته باشم.

تیکدری راجع به مبلغ سنگینی که باشگاه گل‌گهر برای گرفتن رضایت‌نامه او به باشگاه تراکتور داد، خاطر نشان کرد: من باید از باشگاه گل‌گهر و همچنین امیر قلعه‌نویی تشکر کنم. امیدوارم که جواب اعتماد امیرخان را بدهم و بازی‌های خوبی را برای گل‌گهر به نمایش بگذارم.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود گل‌گهر برای فصل آینده به صورت نجومی هزینه کرده است، گفت: معتقدم صحبت کردن در مورد این چیزها درست نیست. گل‌گهر نسبت به خیلی از تیم‌ها کمتر هزینه کرده است و تیم‌هایی هستند که خیلی بیشتر از ما هزینه داشته‌اند. من فکر می‌کنم در فوتبال حرفه‌ای زیاد جالب نباشد که بخواهیم در مورد این مسائل صحبت کنیم.

مدافع تیم فوتبال گل‌گهر در پاسخ به این پرسش که هدفش در فصل آینده چیست، اظهار داشت: هدف مهم من درخشش با پیراهن گل‌گهر است تا بتوانم دوباره به تیم ملی دعوت شوم و جدا از اینکه در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی حضور داشته باشم با تیم ملی به مسابقات جام جهانی هم بروم. می‌دانم که کار سختی دارم و برای رسیدن به هدفم باید خیلی تلاش کنم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.