مهاجم لهستانی بایرن مونیخ جایزه کفش طلای اروپا را امروز در مراسمی خاص تحویل گرفت.

مهاجم لهستانی بایرن مونیخ جایزه کفش طلای اروپا را امروز در مراسمی خاص تحویل گرفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو لواندوفسکی که با به ثمر رسانده ۴۱ گل در فصل ۲۱-۲۰۲۰ بوندس‌لیگا برنده جایزه کفش طلای اروپا به‌عنوان بهترین گلزن باشگاهی قاره سبز در سال ۲۰۲۱ شده بود، امروز (سه‌شنبه ۳۰ شهریور) در مراسمی خاص جایزه‌اش را تحویل گرفت.

مهاجم لهستانی باواریایی‌ها پس از دریافت جایزه کفش طلای اروپا گفت: خیلی خوشحالم و احساس غرور می‌کنم. وقتی مصدوم شدم، فکر نمی‌کردم به چینن تعداد گلی دست پیدا کنم که مرا به این رکورد نزدیک کند، اما پس از بازگشتم به میادین فوتبال، باور کردم که این امکان وجود دارد.

وی همچنین در خصوص شکستن رکورد گرد مولر فقید که در فصل ۷۲-۱۹۷۱ برای بایرن مونیخ ۴۰ گل به ثمر رسانده بود، اظهار داشت: رسیدن به رکورد گرد مولر فوق‌العاده بود. من او را واقعاً تحسین می‌کنم و هرگز انتظارش را نداشتم روزی بتوانم رکورد گرد مولر را بشکنم.

ماشین گلزنی سرخپوشان مرسی‌ساید در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: مایلم از همسرم تشکر کنم. او حمایت فوق‌االعاده‌ای از من دارد و هر موقع که اوضاع کمی بد می‌شود، به من انگیزه می‌دهد. همچنین از خانواده‌ام، هم‌تیمی‌هایم، کادرفنی و تمامی اعضا و هواداران باشگاه بایرن مونیخ تشکر می‌کنم. بدون حمایت آنها نمی‌توانستیم چنین جام‌هایی به دست بیاوریم.

لواندوفسکی ادامه داد: این جایزه را به تمامی کسانی که هر روز پای من ایستادند، تقدیم می‌کنم. بابت دستاوردهایی که با هم به دست آوردیم، خیلی خوشحالم. کار ما البته هنوز تمام نشده و ما همچنان تشنه کسب جام‌های بیشتری هستیم.

مهاجم ۳۳ ساله بایرن مونیخ که تا سال ۲۰۲۳ با این باشگاه قرارداد دارد، همچنین در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش گفت: من با بایر قرارداد دارم و می‌خواهم با این تیم به موفقیت‌هایم ادامه دهم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.