دروازه‌بان پیشین استقلال ضمن انتقاد از مدیرعامل مستعفی این باشگاه گفت: نمی‌دانم فرهاد مجیدی چه اصراری برای ماندن در استقلال دارد؟

دروازه‌بان پیشین استقلال ضمن انتقاد از مدیرعامل مستعفی این باشگاه گفت: نمی‌دانم فرهاد مجیدی چه اصراری برای ماندن در استقلال دارد؟ پرویز برومند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ارتباط با شرایط استقلال گفت: برای آقای سجادی احترام خاصی قائل هستم و به عنوان یک طرفدار استقلال از ایشان خواهش می‌کنم که از بین پیشکسوتان استقلال یک هیئت امنا تشکیل دهد تا آنها رئیس را انتخاب کنند و اداره استقلال به دست پیشکسوتان بیفتد. استقلال ۸ سال است که قهرمان نشده و اگر به ۹ سال هم برسد شاید اتفاقی رخ ندهد ولی حداقل مشخص می‌شود که آیا پیشکسوتان استقلال می‌توانند کاری برای باشگاه انجام دهند یا خیر؟

وی ادامه داد: کرونا و خالی بودن ورزشگاه‌ها در دو سال اخیر خیلی به سود مدیران استقلال شد چون توهین و ناسزا نشنیدند اما آنها همیشه باید از خشم هواداران بترسند چون محق هستند. سوال من این است که چرا باید یک فرد ناشناس مدیرعامل استقلال شود و بعد از مدتی بدون انجام یک کار مثبت برود؟

برومند افزود: آقای مددی!‌ شما چگونه به استقلال آمدید و چه کسی هستید که مدیریت این باشگاه را پذیرفتید؟ آیا یک بار دلتان برای استقلال سوخت؟ آیا یک بار مثل هواداران استقلال گریه کردید؟ آیا یک بار از فرط ناراحتی بابت شرایط استقلال با خانواده خود دعوا کردید؟ آیا به خاطر استقلال کتک خوردید؟ حالا که می‌خواهید بروید واقعا چه کار مثبتی برای استقلال انجام دادید؟

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص برخی انتقادها از فرهاد مجیدی و اینکه عده‌ای معتقدند استقلال نمی‌تواند با این مربی قهرمان شود، گفت: در این سال‌ها مجیدی تنها مربی بوده که بالا و پایین استقلال را دیده و کاملا می‌داند این باشگاه چه مشکلاتی دارد و حتی خودش هم بارها در مورد مشکلات استقلال و مشکلات مدیریتی صحبت کرده است. با این شرایط من نمی‌دانم اصرار مجیدی برای ماندن در استقلال چیست. من فرهاد را دوست دارم و او همبازی من بوده و قطعا در آینده هم می‌تواند مربی خوبی شود ولی دلیل این همه اصرار برای ماندن مجیدی در استقلال را نمی‌دانم آن هم در حالی که مدیریت باشگاه مدت‌هاست که با مشکلات و حواشی فراوانی روبه‌رو است.

وی خاطرنشان کرد: استقلال در دو فصل گذشته راهی فینال جام حذفی شد ولی به قهرمانی نرسید و در آسیا هم توفیقی به دست نیاورد، واقعا چرا باید چنین شرایطی حاکم باشد و حتی تیم نتواند یک قهرمانی در جام حذفی به دست بیاورد؟ درد هواداران گرفتن جام نیست بلکه درد آنها بی‌ثباتی در مدیریت و کادر فنی است که سال‌هاست تکرار شده است.

برومند عنوان کرد: متاسفانه بعضی‌ها در باشگاه استقلال هستند که وقتی صحبت می‌کنند واقعا حال آدم خراب می‌شود یا برخی پیشکسوتان هستند که نباید حرف بزنند چون استقلال آنقدر بزرگتر دارد که برخی از این نفرات انگشت کوچک آنها هم نمی‌شوند. امیدوارم استقلال روزهای خوبی را تجربه کند و اتفاقاتی رخ دهد که هواداران خوشحال شوند. زمانی که بازی می‌کردم همیشه دلم برای هواداران می‌سوخت و حالا هم همین حس را دارم. فقط به عنوان یک هوادار صحبت می‌کنم و آرزویم این است که استقلال بهترین شرایط را تجربه کند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )