رسانه‌‌های ایتالیایی از کاپیتان سابق تیم فوتبال رم و عضو پیشین کادر فنی تیم ملی ایتالیا به‌عنوان گزینه هدایت بولونیا در صورت برکناری سینیشا میهایلوویچ نام می‌برند.

رسانه‌‌های ایتالیایی از کاپیتان سابق تیم فوتبال رم و عضو پیشین کادر فنی تیم ملی ایتالیا به‌عنوان گزینه هدایت بولونیا در صورت برکناری سینیشا میهایلوویچ نام می‌برند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، شکست تحقیر‌آمیز شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال بولونیا با نتیجه ۶ بر یک مقابل اینتر سبب شده است که آینده سرمربی صرب این تیم سینیشا میهایلوویچ به خطر بیفتد.

بعد از حذف زودهنگام در دور نخست رقابت‌های جام حذفی ایتالیا به دست تیم دسته دومی ترنانا، بولونیا در سری A شروع خوبی داشت و در سه بازی نخست خود هفت امتیاز گرفت. با این حال شکست سنگین مقابل اینتر سبب شده است که بار دیگر میهایلوویچ در معرض انتقادات قرار بگیرد.

به گزارش سایت توتومرکاتو، مسئولان باشگاه بولونیا به حالت آماده‌باش درآمده‌اند تا به محض ثبت یک نتیجه ضعیف دیگر در کارنامه این تیم، میهایلوویچ را برکنار و دانیله دروسی را جایگزین او کنند. البته باید دید که آیا کاپیتان سابق رم حاضر است این مسئولیت را برعهده بگیرد یا نه. او پس از قهرمانی ایتالیا در یورو ۲۰۲۰، از کادر فنی آتزوری که در آن به‌عنوان دستیار روبرتو مانچینی فعالیت داشت، جدا شد.

میهایلوویچ از ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ هدایت بولونیا را برعهده داشته است و در این مدت روزهای سختی را سپری کرد، چرا که مشخص شد دچار سرطان شده است و با وجود دوری طولانی‌مدتش از میادین به خاطر شیمی درمانی، باشگاه به همکاری خود با او ادامه داد و از طریق تماس تصویری از بیمارستان تیم را هدایت می‌کرد. ستاره سابق اینتر اما اکنون روند درمانش را کامل کرده است.

این خبر حدود ۲۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.