سرمربی تیم فوتبال لیورپول از بازی شب گذشته شاگردانش با کریستال‌پالاس که منجر به پیروزی آنها شد به‌عنوان یک بازی سخت یاد کرد.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول از بازی شب گذشته شاگردانش با کریستال‌پالاس که منجر به پیروزی آنها شد به‌عنوان یک بازی سخت یاد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس در دیداری خانگی با نتیجه ۳ بر صفر بر کریستال‌پالاس غلبه و به صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها صعود کردند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گفت: این یکی از سخت‌ترین «۳ بر صفر»های ما بود که برای به دست آوردنش تمام توان‌مان را به کار بستیم. بازی سختی به لحاظ فیزیکی بود و ما باید خودمان را از این جنبه آماده می‌کردیم.

وی افزود: ارسال توپ به پشت مدافعان‌مان‌، ما را به دردسر انداخت. هر چه هم از بازی می‌گذشت، آنها به این کار عادت می‌کردند و این باعث می‌شد ما دوندگی بیشتری در زمین داشته باشیم. ما گل‌های فوق‌العاده‌ای در این بازی به ثمر رساندیم و از ضربات شروع مجدد خود به خوبی استفاده کردیم. استفاده از چنین ضرباتی در چنین بازی‌هایی خیلی مهم است. در این بازی در اوج نبودیم، اما تلاش کردیم تا بازی مناسبی از خود ارائه دهیم و این را دوست داشتم.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول همچنین درباره وضعیت هافبک اسپانیایی‌اش که به دلیل مصدومیت او را در دقیقه ۶۲ از ترکیب تیمش بیرون کشید و به جایش نبی کیتا را به زمین فرستاد، اظهار داشت: تیاگو آلکانتارا از ناحیه ساق پا درد داشت. نمی‌دانم وضعیت او چطور است، اما امیدوارم مصدومیتش جدی نباشد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.