یک پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مصاف این تیم برابر الهلال عربستان، فینال آسیا است.

سپهر حیدری درگفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط پرسپولیس پیش از مصاف با الهلال عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: پرسپولیس عادت دارد که هرساله بعد از قهرمانی چند ستاره تیمش جدا بشوند و این به خاطر مشکلات مالی است. این بازیکنان پیشنهادات خوبی دارند و پرسپولیس نمی‌تواند از نظر مالی با این پیشنهادها رقابت کند. اگر قرار است قرارداد بازیکنی را تمدید کنند، باید همان ابتدای فصل قرارداد او را تمدید کنند و این گونه نباشد که اخر فصل او را مقابل هواداران قرار دهند. مدیران باشگاه هم تلاش کردند بازیکنان را نگه دارند اما بدون بودجه هم نمی‌شود بازیکنان را نگه داشت.

او افزود: آقای گل‌محمدی خیلی باهوش عمل کرد و کم‌ترین تغییرات را در تیمش ایجاد کرده است. او در دیدار برابر استقلال تاجیکستان هم کم‌ترین تغییر را ایجاد کرد تا تیم با هماهنگی بیش‌تری بازی کند. پرسپولیس از حریف تاجیکستانی خود یک سر و گردن بالاتر بود و معلوم بود پرسپولیس می‌تواند به این تیم گل بزند. خوشبخانه با باهوش بودن ساختار دفاعی پرسپولیس خطر جدی روی دروازه تیم نیامد و تیم با هوش بالا در خط حمله به گل رسید. پرسپولیس مثل همیشه در خط حمله آبروداری کرد و یک تنه بار فوتبال باشگاهی ما را در آسیا به دوش کشید.

این بازیکن پیشین پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش به تیم الهلال عربستان اشاره کرد و گفت: الهلال از تیم‌های بسیار خوب و با کیفیت آسیا است. اگر اشتباه نکنم چند بار در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شده است. این تیم بازیکنان خارجی با کیفیتی را جذب کرده است. اختلاف الاهلال از نظر بودجه با پرسپولیس زیاد است اما از نظر کار تیمی و غیرت و تعصب بازیکنان، واقعا پرسپولیس در تمام خطوط از الهلال با کیفیت‌تر است. بازی ساده نیست اما من مطمئن هستیم در زمین، پرسپولیس الهلال را شکست می‌دهد. پرسپولیس دو سال است که میزبان نبوده و این اصلا عدالت نیست. قطعا پرسپولیس این کیفیت را دارد که باز هم به فینال برسد و این‌بار قهرمان شود.

حیدری هم‌چنین گفت: فینال اصلی آسیا مصاف پرسپولیس برابر الهلال است. یعنی اگر پرسپولیس الهلال را شکست دهد، قهرمان می‌شود. الهلال از سایر تیم‌های حاضر قدرتمندتر است و هر تیمی در این دیدار پیروز شود، قهرمان لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۷ )