سایت فیفا، ایران را همان تیم سرسخت جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ دانست و نوشت که این تیم آغازی کابوس‌وار مقابل آمریکا پشت سر گذاشت.

سایت فیفا، ایران را همان تیم سرسخت جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ دانست و نوشت که این تیم آغازی کابوس‌وار مقابل آمریکا پشت سر گذاشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتسال ایران شب گذشته (جمعه) در دومین دیدار خود در جام جهانی فوتسال ۲۰۲۱ لیتوانی، با نتیجه ۴ بر ۲ از سد آمریکا گذشت و به جمع ۱۶ تیم پایانی مسابقات رسید.

سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) درخصوص این مسابقه نوشت: ایران به همان شیوه بازی سرسختی که پنج سال پیش در جام جهانی کلمبیا بازی می‌کرد، اصرار دارد. این تیم در سال ۲۰۱۶ بیشتر از هر تیم یعنی ۱۳ کارت زرد گرفت و در نهایت به مقام سوم مسابقات رسید. ایران در این دوره از رقابت‌ها هم تنها در دو مسابقه، پنج کارت زرد و دو کارت قرمز دریافت کرده است.

علیرضا صمیمی در کمتر از دو دقیقه از آغاز مسابقه از زمین اخراج شد و لوسیانو گونزالز، دو گل نخست آمریکا را در جام جهانی به ثمر رساند. با این حال توپ تنها چیزی نبود که تیم ملی ایران در کنج دروازه آمریکا قرار داد و در یک صحنه، کفش علی اصغر حسن‌زاده به‌جای توپ وارد دروازه آمریکا شد. نماینده آسیا از یک آغاز کابوس‌وار و لحظاتی عصبی، به صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی و حفظ امیدهای خود برای قهرمانی پیش رفت.»

شاگردان محمد ناظم‌الشریعه دوشنبه شب در آخرین دیدار مرحله گروهی جام جهانی لیتوانی، به مصاف مدافع عنوان قهرمانی مسابقات یعنی آرژانتین خواهد رفت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.