ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد در فضای مجازی به نتیجه اولین بازی تیمش در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد.

ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد در فضای مجازی به نتیجه اولین بازی تیمش در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، شروع اروپایی کریستیانو رونالدو در دومین دوره حضورش در منچستریونایتد اگرچه برای خود او خاطره انگیزه شد و با گلزنی همراه بود اما از نظر تیمی و نتیجه‌ای که برای تیمش رقم خورد چندان به یادماندنی نبود.

گل دقیقه ۱۳ رونالدو اگرچه تیمش را در خانه تیم یانگ بویز سوئیس خیلی زود پیش انداخت اما شیاطین سرخی که از دقیقه ۳۵ با اخراج وان بیساکا ۱۰ نفره شده بودند، در نهایت بازی را ۲ بر یک باختند.

رونالدو در پایان این بازی پیامی در صفحه شخصی‌اش در توئیتر نسبت به این باخت واکنش نشان داد و نوشت: این نتیجه‌ای نبود که ما می‌خواستیم اما الان وقت آن است که درست حسابی تجدید قوا و روی بازی بعدی تمرکز کنیم.

بازی بعدی رونالدو و یارانش یکشنبه هفته آینده در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس در خانه تیم وستهام است. آنها سه روز بعد دوباره با همین تیم در دور سوم جام اتحادیه روبه رو خواهند شد که البته آن بازی در ورزشگاه اولدرترافورد برگزار خواهد شد.

این خبر حدود ۶ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.