سرمربی تیم فوتبال چلسی بابت پیروزی شاگردانش مقابل زنیت در یک بازی سخت از لیگ قهرمانان اروپا ابراز خوشحالی کرد.

سرمربی تیم فوتبال چلسی بابت پیروزی شاگردانش مقابل زنیت در یک بازی سخت از لیگ قهرمانان اروپا ابراز خوشحالی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در اولین گام خود در رقابت‌های فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا موفق شدند با نتیجه یک بر صفر میهمان خود زنیت روسیه را شکست دهند و مرحله گروهی این رقابت‌ها را با برد آغاز کنند، پس از این دیدار گفت: ما فرصت و فضای لازم برای خلق موقعیت و شوتزنی به سمت دروازه زنیت را نداشتیم. ما با سختکوشی به این برد که شایسته‌اش بودیم، رسیدیم. زنیت قهرمان روسیه است و بازی سختی بود. آنها با تحت‌فشار قرار دادن ما را خسته کردند.

وی افزود: انتظار یک بازی سخت را داشتیم، چون لیگ قهرمانان اروپا تورنمنتی سطح بالاست. زنیت بازیکنان باکیفیت زیادی دارد و برای تقابل با آنها باید در بالاترین سطح خود بازی می‌کردیم. بابت این برد که کسب آن آسان نبود، خوشحالم. ما یک برد دیگر کسب کردیم و دروازه‌مان را هم بسته نگه داشتیم که برای ادامه کاری که در پیش گرفته‌ایم، خیلی مهم بود. هنوز کارمان تمام نشده، اما در جایگاه خوبی برای پیشرفت قرار داریم.

سرمربی آلمانی چلسی همچنین در تمجید از زننده تنها گل تیمش در این دیدار اظهار داشت: لوکاکو روی صحنه گل ضربه سر عالی زد و زمان‌بندی ارسال توپ سزار آسپیلیکوئتا هم برای او خیلی خوب بود. یکبار دیگر روملو برای ما تعیین‌کننده بود.

توخل در پایان خاطرنشان کرد: بازی در لیگ قهرمانان همیشه دشوار است و باید خود را با سیستم و سبک‌ بازی‌های مختلف و سناریوهایی که می‌توانند رخ دهند، وفق دهید. در لیگ قهرمانان باید تمرکز بالایی داشت. به هر حال ما گام اول را با موفقیت سپری کردیم و بازی‌های زیاد دیگری در مرحله گروهی در پیش داریم.

این خبر حدود ۶ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.