مربی تیم فوتبال تراکتور از عملکرد این تیم در مصاف با النصر عربستان راضی است.

مربی تیم فوتبال تراکتور از عملکرد این تیم در مصاف با النصر عربستان راضی است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین خطیبی بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل النصر اظهار داشت: ما یک تیم جوان را به این بازی آوردیم و شش هفت‌ بازیکن‌مان اولین بار بود در لیگ قهرمانان بازی می‌کردند. به خاطر مشکلاتی که داشتیم آنها را بازی دادیم، ولی بازی جانداری از طرف تیم ما بود. به غیر یکی دو فرصت که به تیم حریف دادیم، موقعیت زیادی به النصر ندادیم. بازی خوبی بود. می‌دانیم که تیم النصر از دل مسابقات داخلی عربستان و با آمادگی کامل به این مسابقه آمده بود، ولی لیگ ما شروع نشده است و نه بدنسازی کردیم و نه تیم‌مان کامل بود. شرایط بدنی ما نسبت به حریف خوب نبود، ولی با این حال از بچه‌ها راضی هستیم. با تمام توان با تیمی که بازیکنان گرانقیمت و باکیفیتی داشت، بازی کردیم. به غیر از یکی دو اشتباه ما بازی قابل قبولی انجام دادیم و از بازیکنان‌مان راضی هستیم.

وی افزود: ما بازیکنان کمی داشتیم. بازیکن ۱۸ ساله‌ای را به زمین فرستادیم و به خاطر جوانی‌اش نتوانست وظایفش را انجام دهد. با این حال ما راضی بودیم. این بازی تجربه خوبی بود و ما می‌توانیم نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم تا سال بعد در لیگ ایران بهتر از این ظاهر شویم. من واقعیت‌ها را گفتم. شاید شما خبر ندارید. پنجره تیم ما بسته است. اگر شما نگاه کنید ۱۰ بازیکن خوب‌مان که در بازی‌های قبل برای‌مان بازی کردند الان نیستند. می‌توانم اسم همه آنها را بگویم. فخرالدینی، شجاعی، عباس‌زاده، دژاگه و ... که در بازی‌های قبل فیکس برای‌مان بازی کردند. ما نتوانستیم بازیکن جدید بگیریم. اگر لیست‌مان را نگاه کنید ما با ۱۴ بازیکن و دو دروازه‌بان به اینجا آمدیم، ولی ما از بازی بچه‌ها راضی هستیم. آنها فوق‌العاده بازی کردند.

مربی تیم فوتبال تراکتور خاطر نشان کرد: ما جوان‌هایی داشتیم که اولین بار بود روی چمن بازی می‌کردند! یعنی فقط در رده‌های امید و جوانان بازی کرده بود و اولین بار بود در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کردند. مطمئناً به خاطر بی‌تجربگی اشتباهاتی داشتند، ولی با این حال ما روی نقاط ضعف و قدرت النصر کار کرده بودیم و بچه‌ها خوب بازی کردند. من به النصر، کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می‌گویم، ولی به نظرم ما امروز با کمبود بازیکنان و جوان‌های‌مان برنده بازی بودیم. ما از کیفیت بازی راضی بودیم. به هر حال فوتبال همین است و باید قبول کرد. ما باید برای آینده برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۹ )