باشگاه هلاس ورونا در همین مقطع آغازین فصل جدید سری A ایتالیا به همکاری‌اش با سرمربی ایتالیایی خود پایان داد.

باشگاه هلاس ورونا در همین مقطع آغازین فصل جدید سری A ایتالیا به همکاری‌اش با سرمربی ایتالیایی خود پایان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» خبر داد، باشگاه هلاس ورونا تصمیم گرفته است مسیرش را از اوزبیو دی‌فرانچسکو جدا کند و به این ترتیب این مربی ایتالیایی اولین اخراجی در رقابت‌های فصل جاری سری A ایتالیاست.

سرمربی پیشین تیم‌های ساسولو، رم، سامپدوریا و کالیاری اوایل تابستان جاری بود که با امضای قراردادی دو ساله هدایت هلاس ورونا را برعهده گرفت، اما اوضاع برای او در این تیم به خوبی پیش نرفت و تیم تحت هدایتش در سه بازی ابتدایی از رقابت‌های فصل جاری سری A متحمل سه شکست متوالی شد و همین باعث شد تا مدیران این باشگاه به همکاری با او پایان دهند.

در سوی دیگر نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» از رولاندو ماران سرمربی پیشین تیم‌های کیه‌وو، کالیاری و جنوا به‌عنوان اصلی‌ترین گزینه جانشین دی‌فرانچسکوی ۵۲ ساله یاد کرده، این در حالی است که جوزپه یاکینی سرمربی پیشین تیم‌های سامپدوریا، کیه‌وو، ساسولو، امپولی و فیورنتینا هم دیگر گزینه برای سرمربیگری هلاس وروناست.

هلاس ورونا در حال حاضر بدون کسب امتیاز در رده نوزدهم جدول ۲۰ تیمی سری A ایتالیاست.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.