تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در فاصله ۴۸ ساعت تا دیدار با استقلال تاجیکستان برگزار شد.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در فاصله ۴۸ ساعت تا دیدار با استقلال تاجیکستان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، دومین جلسه تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس در تاجیکستان پیش از دیدار برابر استقلال دوشنبه از ساعت ۱۷:۳۰ امروز به وقت محلی در زمین اسپارتاک زیر نظر کادر فنی آغاز شد.

پیش از عزیمت تیم به سمت محل تمرین، قرمزپوشان ایران در محل اقامت خود، جلسه فنی را برگزار کردند و پس از آن، اعضای تیم با دو دستگاه اتوبوس هتل را به مقصد زمین تمرین ترک کردند.

تمرین با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و در بخش بعدی، آقا وسط در قالب سه گروه در برنامه بود. سپس پاسکاری‌های کوتاه و بلند، حفط توپ و مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار قرار گرفت.

تمرین امروز با شادابی خاصی در هوای مطبوع شهر دوشنبه و به مدت یک ساعت انجام شد. در مرحله آخر، بازیکنان بدن‌ها را سرد و مجدداً به هتل محل اقامت خود بازگشتند.

ناظر ازبکستانی که دیروز هم در محل تمرین حاضر بود، امروز بار دیگر در کنار تیم حضور یافت و لباس‌های بازیکنان، دروازه‌بان، کادر فنی و کاور بازیکنان ذخیره را مورد بازبینی قرار داد تا در جلسه هماهنگی پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و استقلال تاجیکستان که فردا برگزار خواهد شد، رنگ لباس دو تیم را انتخاب و اعلام کنند.

محمدمهدی مهدی‌خانی بازیکن پرسپولیس که در تمرین دیروز با مصدومیت مواجه شد، تنها غایب تیم بود.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا بعدازظهر آخرین جلسه تمرینی پیش از دیدار برابر استقلال دوشنبه در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا را در زمین اصلی برگزار خواهد کرد. دیدار دو تیم از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه سه‌شنبه در ورزشگاه اختصاصی استقلال تاجیکستان آغاز خواهد شد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.