هافبک جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت، امسال فقط یک هدف مهم دارند و آنهم خوشحال کردن مردم آبادان است.

هافبک جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت، امسال فقط یک هدف مهم دارند و آنهم خوشحال کردن مردم آبادان است. عباس بوعذار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد جدایی‌اش از نفت مسجدسلیمان و پیوستن به صنعت نفت آبادان گفت: من فصل خوبی در مسجدسلیمان داشتم و برای این تیم و هوادارانش آرزوی موفقیت می‌کنم. به هر حال شرایط طوری رقم خورد که امسال در خدمت صنعت نفت هستم و از اینکه پیراهن چنین تیم پرطرفداری را بر تن می‌کنم، خوشحالم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از تیم‌های دیگر پیشنهاد داشته است، تأکید کرد: اگر هم پیشنهاد وجود داشته باشد طبیعتاً اولویت من ماندن در خوزستان است و دوست نداشتم از جنوب بیرون بیایم. خوشبختانه وقتی با پیشنهاد باشگاه صنعت نفت مواجه شدم با مسئولان این باشگاه صحبت کردم و در نهایت قراردادم را امضا کردم. امیدوارم اینجا یک فصل خوب داشته باشم و بازی‌های خوبی برای صنعت نفت انجام دهم.

بوعذار در خاتمه تصریح کرد: مردم آبادان عاشق فوتبال هستند و تعصب زیادی روی صنعت نفت دارند. ما قطعاً وظیفه سنگینی برعهده داریم و تمام تلاش ما فقط برای رسیدن به یک هدف است و آنهم خوشحال کردن مردم آبادان خواهد بود. امیدوارم تیم پرقدرتی بسته شود تا در فصل آینده بتوانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.