بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد زمان مربیگری کارلوس کی‌روش در تیم ملی، این تیم به دنبال دفاع کردن و بردهای یک بر صفر بوده است.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد زمان مربیگری کارلوس کی‌روش در تیم ملی، این تیم به دنبال دفاع کردن و بردهای یک بر صفر بوده است. حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق گفت: تیم ما انسجام خوبی داشت و در حفظ توپ و انجام کارهای ترکیبی نمایش خوبی داشتیم.

وی افزود: مسئله اصلی جنگیدن در زمین مسابقه بود که این موضوع نقش مهمی در پیروزی تیم ملی داشت. خطوط هافبک و حمله ما نمایش بسیار خوبی داشتند و مهدی طارمی در خط حمله عالی کار کرد، ضمن اینکه در خط دفاع هم شرایط خوبی داشتیم و این برد جای هیچگونه بحثی باقی نگذاشت.

درخشان در مورد عملکرد دراگان اسکوچیچ در تیم ملی تصریح کرد: من فکر می‌کنم زیاد نباید به این موضوع فکر کنیم که دراگان اسکوچیچ با چه شرایطی به تیم ملی رسید، چون نتیجه گرفتن و آمار از هر چیزی مهمتر است. ما کجا به یاد داریم زمان کی‌روش در چنین بازی‌هایی با اختلاف سه یا چهار گل پیروز شده باشیم؟ ما در آن زمان فقط دنبال دفاع کردن و کسب پیروزی یک بر صفر بودیم، ولی حالا تیم ملی با نتایج پرگل برنده می‌شود و خیلی هم خوب دفاع می‌کند. به نظر من آمار همه چیز را نشان می‌دهد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی به جام جهانی صعود خواهد کرد یا خیر نیز به تسنیم گفت: نمی‌خواهم با قاطعیت حرف بزنم، ولی تیم ما لیاقت رفتن به جام جهانی را دارد و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳۲ )