هافبک فصل گذشته تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت روند مذاکرات او با این باشگاه برای تمدید قرارداد به دنبال حضور دوباره خطیبی در اراک تغییر کرده است.

هافبک فصل گذشته تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت روند مذاکرات او با این باشگاه برای تمدید قرارداد به دنبال حضور دوباره خطیبی در اراک تغییر کرده است. معین عباسیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد جدایی‌اش از آلومینیوم اراک، گفت: من یک نیم‌فصل خوب را در این تیم پشت سرگذاشتم. آلومینیوم تیمی است که هواداران بسیار خوبی دارد و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم. به هر حال در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و جابجایی بازیکنان و مربیان یک موضوع طبیعی است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با باشگاه آلومینیوم برای تمدید قرارداد مذاکره کرده است یا نه، گفت: من با باشگاه صحبت‌هایی را انجام دادم، ولی بعد از آمدن رسول خطیبی شرایط تغییر کرد. فکر می‌کنم این مربی نسبت به بازیکنانی که در نیم‌فصل به آلومینیوم اضافه شدند ذهنیت دیگری داشت و در نهایت شرایط طوری رقم خورد که من در آلومینیوم نماندم. به هر حال هر مربی تفکرات و سبک خاص خودش را دارد و من ناراحتی خاصی ندارم.

عباسیان درباره انتخاب هوادار هم گفت: هوادار فصل گذشته نشان داد که تیم باشخصیتی است و با اینکه چند بازیکن مهم خودش را از دست داد، ولی در نهایت به لیگ برتر صعود کرد. من قبلاً با رضا عنایتی هم‌بازی بودم و حالا قرار است شاگرد ایشان باشم و فکر می‌کنم انتخاب خوبی انجام دادم. امیدوارم که فصل خوبی را با هوادار پشت سر بگذاریم و این را هم بگویم که دیدگاه باشگاه هوادار و کادر فنی‌اش نسبت به خیلی از باشگاه‌های لیگ برتری زمین تا آسمان فرق می‌کند.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.