تیم النصر عربستان برای دیدار پیش روی خود مقابل تراکتور ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با مشکلاتی در خط دفاعی روبه‌رو است.

تیم النصر عربستان برای دیدار پیش روی خود مقابل تراکتور ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با مشکلاتی در خط دفاعی روبه‌رو است. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الریاضیه عربستان، عبدالله العمری مدافع تیم النصر ریاض روز گذشته تحت معاینه پزشکی قرار گرفت و آسیب‌دیدگی‌اش در آستانه بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر تراکتور مورد تأیید قرار گرفت. العمری در دیدار اخیر تیم ملی عربستان برابر عمان در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ با آسیبی جزئی مواجه شد و قرار است کادر فنی النصر برای اطمینان از حضور یا غیبت این بازیکن در دیدار برابر تراکتور گزارش پزشکی دریافت کند.

النصر در دیدار سه‌شنبه آینده برابر تراکتور عبدالله مادو و علی محمد لاجامی بازیکنان خط دفاعی‌اش را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. گونزالو مارتینز آرژانتینی نیز در فهرست آسیایی قرار نگرفته است. در همین راستا مانو منزس سرمربی برزیلی النصر در تمرین روز گذشته تیمش محمد آل‌فتیل و نایف سعید الماس را آماده بازی کرد و منصور الشمری را از دفاع چپ به دفاع میانی انتقال داد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.