با وجود ادعاهای مسئولان ورزش استان آذربایجان شرقی مبنی بر حل مشکلات تراکتور، مالک این باشگاه همچنان بر تعلیق فعالیت‌های تراکتور اصرار دارد.

با وجود ادعاهای مسئولان ورزش استان آذربایجان شرقی مبنی بر حل مشکلات تراکتور، مالک این باشگاه همچنان بر تعلیق فعالیت‌های تراکتور اصرار دارد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه تراکتور روز شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد بنا بر تصمیم محمدرضا زنوزی مالک تراکتور، این باشگاه دیگر قصد تیم‌داری ندارد و فعالیت باشگاه تعلیق و در اختیار هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی قرار گرفته است.

پس از این اتفاق روز گذشته (یکشنبه) جلسه‌ای بین مسئولان ورزش استان آذربایجان شرقی برگزار شد و پس از آن مسئولان ورزش این استان اعلام کردند باشگاه تراکتور همچنان زیر نظر محمدرضا زنوزی به فعالیت خود تا دیدار با النصر عربستان ادامه خواهد داد. موضوعی که با وجود اعلام مسئولان استان آذربایجان شرقی عملی نشده است و فعلا خبری از فعالیت دوباره باشگاه تراکتور نیست.

ظاهرا محمدرضا زنوزی که به شدت از انتقادات مطرح شده نسبت به عملکردش در باشگاه تراکتور دلخور است، همچنان بر تصمیم خود برای تعلیق فعالیت‌های باشگاه اصرار دارد و حتی پس از جلسه مسئولان ورزش استان آذربایجان شرقی، زنوزی در تماس با مدیران باشگاه تراکتور اعلام کرده همچنان فعالیت‌های باشگاه تعطیل است و تغییری در تصمیمش ایجاد نشده است.

در این شرایط و با توجه به این که باشگاه تراکتور باید در تاریخ ۲۳ شهریور ماه به مصاف عربستان برود، باید دید چه سرنوشتی در انتظار نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود و سرخپوشان تبریزی از چه زمانی تمرینات خود را مجدداً آغاز خواهند کرد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۵ )