اعضای تیم ملی مراکش از یکی از ترسناک‌ترین اتفاقات دوران زندگی حرفه‌ای خود جان سالم به در بردند.

اعضای تیم ملی مراکش از یکی از ترسناک‌ترین اتفاقات دوران زندگی حرفه‌ای خود جان سالم به در بردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز گذشته (یکشنبه) روز عجیبی در فوتبال جهان بود. علاوه بر هجوم پلیس برزیل به زمین محل برگزاری بازی تیم‌ ملی این کشور و آرژانتین در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، بازی تیم‌های گینه و مراکش هم در چارچوب دیدارهای انتخابی همین رقابت‌ها در قاره آفریقا به دلیل وقوع کودتا در پایتخت گینه لغو شد.

این اتفاق زمانی رخ داد که اعضای تیم ملی مراکش وارد خاک گینه شده بودند و خودشان را برای بازی آماده می‌کردند. آنها حتی یک جلسه تمرین هم انجام دادند اما صبح روز گذشته هتل محل اقامت‌شان را در محاصره کودتاگران مسلحی دیدند که رئیس جمهوری کشور را گروگان گرفته بودند و تمام سفرها را برای یک هفته متوقف کردند.

ملی‌پوشان و اعضای کادر فنی تیم ملی مراکش ساعات پراسترسی را سپری کردند تا اینکه در نهایت توانستند صحیح و سالم از هتل به فرودگاه انتقال داده و سوار بر هواپیمایی شوند که منتظر بازگرداندن آنها به مراکش بود.

هنوز مشخص نیست که آیا اعضای تیم ملی فوتبال گینه که در میان آنها لژیونرهای شاغل در اروپا مانند آمادو دیاوارا از تیم فوتبال رم حضور دارد هم توانسته‌اند این کشور را ترک کنند یا نه.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.