رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی گفت: در جلسه مشترکی که برگزار کردیم تصمیم گرفته شد باشگاه تراکتور فعلا با مالکیت زنوزی به کار خود ادامه دهد.

رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی گفت: در جلسه مشترکی که برگزار کردیم تصمیم گرفته شد باشگاه تراکتور فعلا با مالکیت زنوزی به کار خود ادامه دهد. جواد ششگلانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره جلسه مشترک هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی، اداره کل ورزش و جوانان این استان و باشگاه تراکتور برای تعیین تکلیف باشگاه اظهار داشت: در این جلسه نظمی به نمایندگی از باشگاه تراکتور حضور داشت و در پایان هم نتیجه گرفته شد فعلاً باشگاه با مالکیت زنوزی راه خود را در لیگ قهرمانان ادامه دهد.

وی ادامه داد: باشگاه تراکتور مانند قبل به کار خودش ادامه می‌دهد اما قرار است هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان هم در این راه به باشگاه تراکتور کمک کند.

رئیس هیئت فوتبال آذربایجان شرقی تصریح کرد: تراکتور هفته آینده بازی سرنوشت سازی در لیگ قهرمانان آسیا دارد و فعلا باید تمرکز این تیم حفظ شود. نباید به شایعات و حاشیه ها دامن بزنیم فعلاً بازی پیشرو با النصر برای هواداران بسیار مهم است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.