مسئولان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد نجومی رئال مادرید برای خرید مهاجم فرانسوی‌شان را کافی ندانستند.

مسئولان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد نجومی رئال مادرید برای خرید مهاجم فرانسوی‌شان را کافی ندانستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه پاریسین فرانسه که جزو نزدیک‌ترین منابع خبری به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است مدعی شده که این باشگاه اولین پیشنهاد رئال مادرید برای خرید کیلیان امباپه را رد کرده است.

شب گذشته (سه‌شنبه) خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رئال مادرید اولین پیشنهاد خود را که ۱۶۰ میلیون یورو است برای خرید امباپه ارائه کرده است.

پاری‌سن‌ژرمن با توجه به خودداری بازیکن از تمدید قراردادش چاره‌ای جز موافقت با فروش او ندارد، چرا که اگر او را نفروشد در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد از دستش خواهد داد و این یعنی یک ضرر مالی بزرگ. با این حال ظاهراً رقم اولین پیشنهاد رئال مادرید نتوانسته نظر مالکان قطری PSG را جلب کند.

در همین راستا نشریه اکیپ فرانسه هم نوشته که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با وجود غافلگیر شدن از پیشنهاد رئالی‌ها، می‌خواهد که آنها پیشنهادشان را تا ۲۰۰ میلیون یورو بالا ببرند.

این نشریه همچنین به این موضوع اشاره داشته که رئال مادرید از فروش بازیکنان مازاد خود از تابستان سال ۲۰۲۰ درآمدی در حدود ۲۰۰ میلیون یورو داشته و به همین دلیل هم پاری‌سن‌ژرمن امیدوار است که بتواند با فروش ستاره ۲۲ ساله‌اش درآمد بیشتری کسب کند. در حقیقت ممکن است پاریسی‌ها تا ۶ روز باقیمانده به پایان بازار نقل و انتقالات بخواهند میزان آمادگی و تمایل رئال مادرید برای خرید امباپه را بسنجد و تا جایی که امکان دارد رقم‌شان را بالا نگه دارند هرچند در نهایت بعید به نظر می‌رسد که آنها بخواهند امباپه را نگه دارند.

در همین حال گمانه‌زنی‌هایی هم توسط برخی رسانه‌ها درباره جانشینان احتمالی امباپه در پاری‌سن‌ژرمن صورت گرفته است. پس از مطرح شدن نام کریستیانو رونالدو طی یکی دو هفته اخیر، اکنون از دو مهاجم دیگر هم به عنوان گزینه‌های مد نظر PSG برای جانشینی امباپه یاد می‌شود. یکی از آنها ریچارلیسون مهاجم برزیلی اورتون است که گویا نیمار او را به مسئولان پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد داد و دیگری که گزینه غیرمنتظرتر بوده، روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ است. این ادعا را رادیو مونت‌کارلوی فرانسه مطرح کرده و مدعی شده که مدیربرنامه‌های لواندوفسکی به پاریس سفری داشته تا با مسئولان این باشگاه مذاکره کند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.