دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مدعی شد این تیم با فوتبالی که در فصل گذشته انجام داد باید رتبه‌ای تک رقمی در جدول به دست می‌آورد.

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مدعی شد این تیم با فوتبالی که در فصل گذشته انجام داد باید رتبه‌ای تک رقمی در جدول به دست می‌آورد. یوسف بهزادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست تیمش برابر مس رفسنجان در هفته آخر لیگ برتر اظهار داشت: آنها با توجه به فضایی که در هفته آخر وجود داشت خیلی محکم جلوی ما بازی کردند، ولی با این حال ذوب‌آهن موقعیت‌های بسیار خوبی را از دست داد و دوباره در این بازی اسیر بدشانسی شد. با این حال خدا را شکر می‌کنیم که آبروی‌مان نرفت و به لیگ دسته اول سقوط نکردیم.

وی در ادامه افزود: ذوب‌آهن واقعاً فصل عجیبی را پشت سر گذاشت و نمی‌دانم چرا اینقدر بدشانس بودیم و موقعیت‌های‌مان تبدیل به گل نمی‌شدند. ما با این نوع فوتبالی که در لیگ فصل قبل انجام دادیم باید صاحب رتبه تک رقمی می‌شدیم، ولی متأسفانه بدشانسی آوردیم. با این حال همه می‌دانند که بابت اشتباهات داوری به ویژه در ابتدای فصل چقدر ضرر کردیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان همچنین تصریح کرد: خدا را شکر که ذوب‌آهن در لیگ برتر ماند و اینطور که گفته می‌شود قرار است مسئولان باشگاه برای فصل آینده یک تیم پرقدرت ببندند. امیدوارم ذوب‌آهن در فصل بعد جزو تیم‌های بالانشین جدول باشد و بهترین نتایج را به دست بیاورد.

بهزادی درباره وضعیت خودش برای فصل آینده هم به تسنیم گفت: قرارداد من به اتمام رسیده است و امیدوارم که هر اتفاقی می‌افتد برای من خیر باشد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.