بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت، شاگردان یحیی گل‌محمدی از ابتدای مسابقات لیگ نشان دادند که شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی هستند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت، شاگردان یحیی گل‌محمدی از ابتدای مسابقات لیگ نشان دادند که شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی هستند. فرزاد آشوبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی پرسپولیس مقابل پیکان و ثبت پنجمین قهرمانی متوالی سرخپوشان اظهار داشت: به هر حال تیمی که از ابتدای مسابقات لیگ شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی بود در روز پایانی لیگ هم جام قهرمانی را بالای سر برد. شاگردان گل‌محمدی همچون فصول گذشته از ابتدای فصل نشان دادند که هدفی جز قهرمانی ندارند.

وی ادامه داد: در آخرین بازی هم مقابل پیکان پرسپولیس خیلی زود به خواسته‌اش رسید و در نیمه اول کار را تمام کرد. شاگردان گل‌محمدی از شروع بازی با هدف شکست پیکان به زمین آمدند تا خودشان کار را برای قهرمانی تمام کنند. برتری دو گله پرسپولیس در نیمه اول باعث شد که سرخپوشان در نیمه دوم بازی را مدیریت کنند و در کنترل خودشان قرار دهند و بدون استرس بازی کردند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: جا دارد از زحمات تمام اعضای تیم از مدیریت، کادر فنی و بازیکنان تشکر کنیم. این تیم با سختی‌های زیادی به این جایگاه رسید. از مشکلات مالی گرفته تا شرایط کرونایی جامعه باعث شد که پرسپولیس هم مثل همه تیم‌ها با مشکلات زیادی روبه‌رو باشد، اما این مسائل باعث نشد که سرخپوشان از هدف‌شان که دور شوند.

آشوبی با تمجید از عملکرد یحیی گل‌محمدی و اعضای کادر فنی پرسپولیس عنوان کرد: تا الان کادر فنی و بازیکنان تمام تلاش‌شان را انجام دادند و با قهرمانی پرسپولیس نتیجه کارشان را گرفتند. از امروز به بعد مدیران باشگاه کارشان شروع می‌شود و باید با حمایت از کادر فنی و بازیکنان باعث شوند تا این موفقیت‌ها ادامه پیدا کند. باشگاه اگر می‌خواهد قهرمانی‌های پرسپولیس را در سال‌های آینده هم ببینیم باید تیم را تقویت کنند.

وی خاطرنشان کرد: یکسری از بازیکنان تیم قراردادشان با باشگاه تمام شده است و مدیریت باشگاه باید درصدد تمدید قرارداد بازیکنان برآید. همچنین جای بازیکنانی را که از تیم جدا خواهند شد، با بازیکنان باکیفیت پر کنیم. پرسپولیس هم فصل آینده باید با قدرت در لیگ برتر شرکت کند و هم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو دارد که باید با حریفانی پرقدرت بازی کند. همانطور که گفتم اگر می‌خواهیم پرسپولیس را دوباره قهرمان ببینیم باید این تیم حفظ و در ادامه تقویت شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )