سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم سال‌های آینده این قهرمانی‌ها ادامه داشته باشد و بتوانیم یک رکورد بسیار دست نیافتنی را ثبت کنیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم سال‌های آینده این قهرمانی‌ها ادامه داشته باشد و بتوانیم یک رکورد بسیار دست نیافتنی را ثبت کنیم. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ابراهیم شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس پس از قهرمانی این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: این قهرمانی را به هواداران تبریک می‌گویم. سال بسیار سختی بود. پنجمین قهرمانی در حال رقم خوردن بود و شاید همه تیم‌ها می‌خواستند جلوی پرسپولیس را بگیرند، اما خدا را شکر با همت بازیکنان،‌ کادرفنی، مدیریت باشگاه و هواداران توانستیم پنجمین قهرمانی متوالی را به دست بیاوریم. امیدوارم سال‌های آینده این قهرمانی‌ها ادامه داشته باشد و بتوانیم یک رکورد بسیار دست نیافتنی را ثبت کنیم.

وی در مورد تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس گفت: کار ما از روزی که به باشگاه آمدیم، شروع شده است. از روزی که اعلام کردیم هفت میلیون تومان در حساب باشگاه پول است و پرونده‌های مختلفی مثل بودیمیر و اینیگو (دستیار کالدرون) به سمت باشگاه آمد، کار ما شروع شده است. شرایط بسیار سختی بود و می‌دانید باشگاه پرسپولیس با کارگزاری قرارداد داشت که همه تعهدات را عمل کرده بود. ما دو راه داشتیم، یا اینکه تیم را رها کنیم و بگوییم هیچ راه درآمدزایی وجود ندارد، یا اینکه تلاش کنیم و بتوانیم در کورس باقی بمانیم. خدا را شکر این کار انجام شد و اتفاق بزرگی بود.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد جدایی محمدحسین کنعانی‌زادگان و شهریار مغانلو تصریح کرد: در روزهای آینده در این باره صحبت می‌کنیم.

شکوری درباره آخرین وضعیت پرونده کالدرون نیز عنوان کرد: منتظر هستیم رأی‌ این پرونده بیاید، اما به هر حال باید پولش پرداخت شود. این هم مثل آرای دیگر در دوره مدیریت ما صادر شده است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )